Los a výsledky 2023/24
Pozvánka na Valnou hromadu
Zveme všechny členy oddílu nad 18 let na tradiční Valnou hromadu oddílu TTC Elizza Praha, z.s. která se uskuteční v herně Elizzy v pondělí 3. 6. 2024 od 18:30. Pozvánka na VH podrobněji na tomto odkaze.
Výbor oddílu

Mistrovství ČR ve stolním tenisu kategorie U15
V sobotu 11.5. a v neděli 12.5. se uskuteční v hale Květnového vítězství 2233/5 Mistrovství České republiky ve stolním tenisu kategorie U15. Odkaz na kompletní propozice zde.
V sobotu 11.5. nás čekají kvalifikační zápasy, v neděli 12.5. nás pak čekají boje o medaile.
Přijďte podpořit naše hráče a nebo se jen podívat na vrcholné zápasy dětí ročníků 2009 a mladší.
Pět snímků z předchozího MČR
TTC Elizza Praha, z.s.

Divize pošesté za sebou vítězně a ještě se Spartou?!
Dne 13. 3. 2024 naši kluci v divizi hostili Spartu, která byla v tabulce jasně druhá. Jako domácí jsme nastoupili: Dušek, Píša, Chalupa a Koutník. Sparta přijela s druhou hráčkou celého žebříčku úspěšnosti s Lenkou Radnicovou, Mühlhauserem, Adamem a Hendrychem. Neuhráli jsme ani jednu čtyřhru, to ale naštěstí nebylo rozhodující. Ale hned první utkání Chalupy a Radnicové bylo ,nahoru dolu´, ale nakonec se radoval Chalupa. Jakoby právě to předznamenalo další dvě prohry jedničky hostí. Ze Sparty uhrál svůj standard jen Adam. Náš tým bodoval v singlech téměř vyrovnaně a každý se významně podílel na celkovém vítězství 10:7. Navíc je to šestá výhra po sobě našich v divizi. Byl jsem rád že jsem byl u toho... Fotogalerie z utkání
Text a fotogalerie Petr Barcal

Přebory Prahy neregistrovaných hráčů na Květňáku
V sobotu 27. 1. 2024 se uskutečnily Přebory Prahy neregistrovaných hráčů v hale Jižního Města. Jako každý rok vypomáhal oddíl TTC Elizza Praha, z.s. se stavěním stolů v hale a následně s jejich sklizením. Moderní hala Jižního Města poskytuje všem hráčům, ať už na profesionální nebo amatérské úrovni, dokonalý zážitek ze hry. Jsme rádi, že se díky podobným akcím stále rozvíjí stolní tenis na Jižním Městě a náš oddíl mohl tuto akci po několikáté technicky podpořit.
Zdeněk Šedivý

Vyšel nový zpravodaj Elizzák č. 33
V navigaci vlevo v tlačítku ,Zpravodaj Elizzák´ najdete nové číslo klubového zpravodaje Elizzák č. 33 nebo i ZDE.

Vánoční turnaj dvojic ,Dítě a doprovod´
Dne 23. 12. od 13 hod. se konal turnaj dvojic ,dítě a doprovod´. Účast se vyšplhala odhadem ke 30 účastníkům. Bylo postaráno i catering a k pití bylo také na výběr. Na 1. místě skončili Běhal Richard + Běhal Aleš, 2. místo Lebeda Lukáš + Kotlorz Lukáš a na 3. místě Durdis Matěj + Durdis Jan. Na ,smutném´ 4. místě skončili Šedivý Filip + Šedivý Zdeněk, mající v semifinále 8 matchballů na konečnou vítěznou dvojici. Filmový dokument zde    Fotogalerie
Záznam natočil, text a fotogalerie správce webu, výsledkový servis Šeda.

Vánoční turnaj dvojic ,Dospělí´
Dne 22. 12. od 18 hod. se konal turnaj dvojic ,dospělých´. Kromě hraní samotného je tradičně turnaj pro Elizzáky společenskou akcí. Hráli se především skupiny a nedohrávalo se do ,pavouka´. Namátkou vítězem jedné ze skupin byli David Průša s Jirkou Vráželem a druhou skupinu podle zúčastněných vyhráli Michal Stibor s Helenou Vránovou. Filmový dokument zde     Fotogalerie
Záznam natočil, text a fotogalerie správce webu, výsledková spolupráce L. Kotlorz

Los a výsledky v sezoně 2023/2024 aktuální
Až ke dni 21. 11. 2023 máme aktualizovány Los a výsledky pro tuto sezonu (v levém sloupci pod ,realitním banerem´). Úplně jsem to v září 2023 zapomněl na našich www stránkách udělat. Nyní vše přelinkováno a aktuální.
Správce webu

Úspěch Elizzáka na PONGORI Open BTM ČR U11
Mladý hráč z TTC Elizza Praha František Tlustý zvítězil na PONGORI Open BTM ČR U11.  Celý článek s výsledky zde.
Karel Komenda

Čtvrtfinále Českého poháru si áčko Elizzy s diváky užilo
V Sobotu 11. 11. v 10:30 hod. v naší herně se sehrálo čtvrtfinále českého poháru ve stolním tenise mezi TTC Elizza Praha „A“ a HB Ostrov H.Brod, z.s. „A“.
Předpoklad že soupeř utkání nepodcení a přijede s těmi nejlepšími hráči klubu se vyplnilo. Za domácí borce do utkání zasáhli: Jakub Fígeľ, David Průša a Jan Dostál. H. Brod nechal doma odpočívat jedničku Pavla Širůčka ale poprvé letos do pohárového utkání zasáhli Tomáš Tregler, David Reitšpies a Tomáš Martinko. Zatím co utkání s Brodem pro domácího Průšu a Dostála bylo jistě zajímavou zkušeností, tak Jakub Fígeľ se pral přímo o vítězství. Jakub zdolal Treglera po těsné koncovce. Dále Jakub měl hodně našlápnuto i v dalším utkání kdy otáčel Martinkovi z 2:8 v 5. setu ...pak stáhl na 6:9 a koncovka byla zase těsná o dva míčky! Z výhry se radoval tentokrát soupeř Martinko. Utkání se sehrálo k radosti i široké divácké obce Elizzy a jejich hostí, pila se na místě i dobrá káva. Domácí podlehli loňskému vítězi extraligy 1:6.
Fotogalerie ZDE.
Videa:     Dostál - Martinko (část utkání)      Průša - Reitšpies (část utkání)
Fígeľ - Tregler (koncovka utkání)      Fígeľ - Martinko (od 2. setu celé utkání)
Text, foto a videa Petr Barcal

Soupisky týmů v sezoně 2023/2024 aktuální
Ke dni 19.9. máme již pár dní schválené všechny soupisky a najdete je přehledně ,přelinkovány´po týmech v navigaci vlevo na 4. pozici od shora tlačítku ,Naše soupisky´. Letos mezi dospělými máme 13 družstev mužů a 4 družstva žen.
Správce webu

Velká cena Jižního Města - kategorie U13 a U17
TTC Elizza Praha, z.s. organizuje Bodovací turnaje mládeže kategorie U13 a U17 v sobotu 9. září a v neděli 10. září, viz. propozice.
V hale Jižního Města, Květnového vítězství 2233/52 se představí nejlepší hráči mládežnických kategorií a plno dětí z našeho oddílu. Přijďte jim zafandit.
Zdeněk Šedivý

Letní prázdninové soustředění 2023
Od neděle 13.8. do pátku 18.8. se opět uskutečnilo letní prázdninové soustředění v areálu Základní školy Jaroměř-Josefov, kterého se zúčastnilo 45 dětí a průběžně až 30 dospělých z našeho oddílu.
Fotogalerie ZDE.
Počasí bylo celý týden tropické, přesto všechny děti makaly na maximum a po celý týden nedošlo ke žádnému vážnějšímu zranění či zdravotním problémům. Vždy se hrálo dopoledne a odpoledne jeden a půl hodiny v hale, jeden a půl hodiny venkovní aktivity - fotbal, lehké posilování vzhledem k počasí, častěji protahování a strečing. U menších pak procházky po okolí. I přes 6 hodin sportu denně si některé děti přidávaly a hrály i po večeři.
Děti byly rozděleny do 2 skupin, kdy výkonnostně silnější skupina čítala 26 dětí na 13 stolech (9 stolů ve velké tělocvičně, 4 stoly v malé). Druhá skupina čítala až 36 hrajících (12 stolů ve velké tělocvičně, 6 stolů v malé). V této skupině jsme využívali hodně sparingů, kteří nám pomáhali hlavně s nejmenšími.
V pondělí a úterý nás posílili Luděk Laboutka a Jindřich Panský, klasicky ve čtvrtek se uskutečnil tradiční turnaj, v pátek už proběhla jen dopolední fáze a po obědě a úklidu se jelo po náročném týdnu domů. Tímto bychom rádi poděkovali všem, kteří se aktivně zúčastnili, ať už to byli trenéři, zdravotník či sparingové.
Zdeněk Šedivý

Bourá se ,stará Elizza´
Po letech relativní nečinnosti současného vlastníka objektu naší bývalé herny v Bachové se budova koncem dubna 2022 bourá. Jistě si mnozí z vás s nostalgií vzpomene jaký kvalitativní skok to byl pro náš klub, když jsme se právě tam v roce 2004 přesunuli ze skromných herních prostor v Donovalské. Herna v Bachové byla tehdy přestavěna z bývalé kotelny a uvedena do provozu za přítomností médií, zastupitelů města a jednatelů společnosti Elizza. Osobně na hernu rád vzpomínám, od tehdy se datuje moje spolupráce s klubem. Myslím že ke spokojenosti všech členů klubu je současná herna v Brandlové více než dobrou ,náhradou´ za Bachovu.
Text: spávce webu, foto: Martin Farmačka


Hrací hodiny pro veřejnost
S určitým zpožděním bychom rádi dali na vědomí stolnětenisové hráčské veřejnosti, že na Elizze mohou opět hrát. A to v časech a za cenu na kterou byli zvyklí. Středa 12 - 14 hodin za cenu 100 Kč/hod. Neděle 17 - 21 hodin za cenu 100 Kč/hod. Kontakty pro rezervaci: 732 599 993. Opět jsme aktualizovali za tímto účelem upoutávku pod Losem a výsledky v levém sloupci.
Správce webu


Nabídka sponzorům K1
Níže naleznete informaci o možnosti zorganizovat firemní či jiné soukromé turnaje. Prosím o přeposlání letáku všem vašim známým, o kterých byste mohli vědět, že by je podobný turnaj mohl zajímat. Je to jedna z možností, jak přispět pro klub. Samozřejmě další možnosti jsou sponzoring, pronájem reklamního prostoru v hale a jiné. Ohledně jakékoliv podpory klubu, prosím kontaktujte nás. A pokud ty možnosti nemáte nebo nemůžete doporučit nikoho z Vašeho okolí, i např. případná pomoc se stavěním haly pro turnaje či jiná pomoc, je vítána. Za podporu moc děkujeme!
Leták ZDE
Vedení klubu