Los a výsledky 2022/23
Boj o 1. místo 1. ligy mužů
V sobotu 10.12.2022 od 10:30 přivítá náš A tým mužů aktuálně vedoucí tým 1. ligy z Havlíčkova Brodu. Vyhraje naše Áčko a přezimuje tak na prvním místě tabulky? Naše herna tomu bude svědkem.
Přijďte se podívat na špičkový pingpong v podání domácích borců v čele s Kubou Figelem a hostů v čele s Tomášem Martinkem. Těšíme se na fanoušky!
TTC Elizza Praha, z.s.

Naše děvčata se v divizi utkala s Čakovicemi
Náhoda tomu chtěla, že jsem byl přítomen na podzim dalšímu utkání našeho družstva a opět s Čakovicemi. Jde ale tentokrát o naše ženy ,C´týmu v divizi, které hostily Čakovice ,B´. Za naše barvy nastoupila: Fuchsová Kateřina, Alinčová Michaela a Kemlinková Nela. Elizzačky bodovaly vyrovnaně a vyšla nám navíc čtyřhra. Soupeř se mohl opřít o stabilní výkon Adély Kůsové, která ještě loni hrála za nás, tak i možná proto byla na hernu zvyklá. U soupeře se nevedlo tentokrát Lucii Najbrtové a G. Šišková přidala soupeřům bod. Zvítězili jsme 6:4. Fotogalerie z utkání
text a fotogalerie Petr Barcal, foto archiv soupeře

Naše družstvo v 1. třídě se utkalo s Čakovicemi
19. 10. 2022 jsme hostili v 1. třídě Čakovice, naši hráli ve svém základu soupisky hráčů poněkud oslabeni. Z našich nejvíce bodoval zkušený Martin Juhasz. Soupeř přijel s dvěma ,materialisty´, což mohla být dobrá příležitost pro našeho mladého Jana Ošmeru, který zkušenosti na této úrovni teprve sbírá. Z našich dále nastoupil Tomáš Kaňka a Michal Marek. Soupeři vyšly obě čtyřhry a mohl se opřít o stabilní výkon Štěpána Rejenta. Utkání skončilo vítězně pro Čakovice 6:10. Fotogalerie z utkání
text a foto Petr Barcal

Výsledkový servis /mládež/ podzim 2022
Výsledky 1. turnaje seriálu Grand Prix RACKETSPORT.cz kategorií: U11 a U15 .
Na stejném turnaji se účastníkům dařilo v dalších kategoriích takto: U13 a U19. Pokračujeme výsledky 2. turnaje seriálu Grand Prix RACKETSPORT.cz kategorií U11 a U15 . Končíme výsledky z 2. třídy Přeboru Prahy družstev kategorie U19, kterých se zúčastnilo 12 družstev. Výsledky 1. třídy chlapců i děvčat najdete v systému STIS.
Martina Maršíková a Lukáš Kotlorz

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ KLUBU V JAROMĚŘI
Soustředění proběhlo ve dnech 14. 8. - 19. 8. 2022 v ZŠ Vodárenská v Jaroměři. Soustředění bylo zaměřeno na herní i fyzickou přípravu. Celý týden probíhal ve fajn atmosféře a utužení kolektivu hlavně pro nováčky. Zúčastnilo se 37 dětí ve věku od 8 do 18let a 34 dospělých včetně všech našich trenérů. * * * Fotogalerie 1 * * * Fotogalerie 2
text: Martina Maršíková, foto archiv klubu

TURNAJ SERIÁLU GRAND PRIX RACKETSPORT.CZ KATEGORIE U11 a U15
V sobotu 24. září 2022 se v areálu SK HAMR uskutečnil 1. turnaj Seriálu Grand Prix RACKETSPORT.cz kategorií U11 a U15. Turnaje se zúčastnili 25 hráčů a hráček v kategorii do 15 let a 9 v kategorii do 11 let. Jak dopadli naši mladí hráči?: U15 1. místo Lukáš Lebeda, U11 2. místo František Tlustý. Další výsledky najdete o 2 příspěvky výše ve ,Výsledkovém servisu /mládež/ podzim 2022´.Výsledkový servis U 15.
Navštivte fotogalerii s popisky.
Správce webu a Martina Maršíková

Pozvánka na Valnou hromadu oddílu TTC Elizza Praha dne 23. 9. 2022 od 18:30 hodin
Podle Stanov TTC ELIZZA PRAHA, z.s., oddíl III., Valná hromada, odst. 5, svolávám Valnou hromadu na pátek, dne 23.9.2022 od 18:30 hod v herně Brandlova 1386/21. Program VH zde.
Jiří Braňka, předseda TTC ELIZZA PRAHA, z.s.

Soupisky týmů v sezoně 2022/2023 aktuální
Ke dni 15.9. s malými výjimkami máme schválené všechny soupisky a najdete je přehledně po týmech v navigaci vlevo na 4. pozici od shora ,Naše soupisky´.
Správce webu

,Los a výsledky´ 2022/2023 aktuální
Pod realitním banerem vlevo byly aktualizovány ,Los a výsledky´pro všechny naše družstva mužů i žen.
Správce webu

Velká cena Jižního Města - kategorie U15 a U13
TTC Elizza Praha, z.s. organizuje Bodovací turnaje mládeže kategorie U15 a U13 v sobotu 10. září a v neděli 11. září, viz propozice zde. V hale Jižního Města, Květnového vítězství 2233/52 se představí nejlepší hráči mládežnických kategorií a plno dětí z našeho oddílu. Přijďte jim zafandit.

Bourá se ,stará Elizza´
Po letech relativní nečinnosti současného vlastníka objektu naší bývalé herny v Bachové se budova koncem dubna 2022 bourá. Jistě si mnozí z vás s nostalgií vzpomene jaký kvalitativní skok to byl pro náš klub, když jsme se právě tam v roce 2004 přesunuli ze skromných herních prostor v Donovalské. Herna v Bachové byla tehdy přestavěna z bývalé kotelny a uvedena do provozu za přítomností médií, zastupitelů města a jednatelů společnosti Elizza. Osobně na hernu rád vzpomínám, od tehdy se datuje moje spolupráce s klubem. Myslím že ke spokojenosti všech členů klubu je současná herna v Brandlové více než dobrou ,náhradou´ za Bachovu.
Text: spávce webu, foto: Martin Farmačka


Hrací hodiny pro veřejnost
S určitým zpožděním bychom rádi dali na vědomí stolnětenisové hráčské veřejnosti, že na Elizze mohou opět hrát. A to v časech a za cenu na kterou byli zvyklí. Středa 12 - 14 hodin za cenu 100 Kč/hod. Neděle 17 - 21 hodin za cenu 100 Kč/hod. Kontakty pro rezervaci: 732 599 993. Opět jsme aktualizovali za tímto účelem upoutávku pod Losem a výsledky v levém sloupci.
Správce webu

Zápis z výboru
V navigaci vlevo najdete nový zápis z jednání výboru z 6. 1. 2020 nebo i ZDE.

Pinecbazar a realitní témata v průběhu léta
Rád bych vás v době letní pauzy upozornil na sympatizanský web www stránek TTC Elizza Nemovitosti BARCAL, kde byla vytvořená videa s realitní tématikou prodeje. Současně mimo sezonu lze experimentovat s potahy a dřevy. A co s těmi co už vám nevyhovují, ale mají dále nějakou hodnotu? Od toho je tu Pinecbazar, který je zdarma a kde se již prodaly desítky položek.
Správce webu

Podpora přes givt.cz funguje.
Aktuální stav příspěvků od vás podporovatelů činí 938 Kč (stav k 17. 7 2019). Děkujeme, že pomáháte.
K.K.


Pozvánka na valnou hromadu oddílu
Valná hromada oddílu TTC Elizza Praha se koná 17. 6. 2019 v 18:30 v naší herně Brandlova 1386/21. Program zde.

Přednáška o taktice
Dne 19.3. od 18,15 se v klubovně herny uskutečnila přednáška na téma Taktika. Účastníci: Benáci, Zacharda, Remunda, Rochowanski. Přednášející: Komenda (trenér lic. B). Do hodinové přednášky se všichni účastníci aktivně zapojovali svými příspěvky a pokládali podnětné otázky, které rozvíjeli následnou diskuzi. V plánu je volné pokračování se zaměřením na podání-servis. Termín bude upřesněna po dohodě s hráči, rodiči, trenérem.

Vyšel nový zpravodaj Elizzák č. 24
V navigaci vlevo v červeném odkaze najdete nové číslo klubového zpravodaje Elizzák nebo i ZDE.

Úspěšný ligový víkend 10 - 12. 11. 2017
Příchodem Mohameda Shoumana do extraligového áčka se otočily vyhlídky na umístění našich ligových mužstev ve všech tabulkách. Nejdříve v předehrávce 1.ligy si naše béčko poradilo s El Niněm C vysoko 10:2, poté v pátek naše extraligové áčko udolalo v Kolíně soupeře KT Praha 4:3, kdy rozhodla koncovka pátého setu ve čtyřhře. V sobotu se pokračovalo ve vítězné řadě až na druhý zápas žen. Bohužel ranní vítězství 9:1 nebyly naše ženy schopné zopakovat odpoledne, kdy podlehly áčku Plzně smolně 6:4 a v tabulce 2.ligy A jsou předposlední. 3.liga udolala nejdříve bojovné Pardubice 10:6, kdy od stavu 6:6 se jelo na vítězné vlně. V neděli pak 3.liga porazila Holice až posledním zápasem 9 v pátém a rozhodlo se o konečném vítězství 10:8 nad Holicemi. Béčko v neděli porazilo Spartu Praha 10:6, ovšem kvůli neregulérnosti jednoho soupeře se nakonec zápas skrečoval v náš prospěch 10:0 wo. Jen tak dále!
Text: Zdeněk Šedivý

TTC Elizza Praha, z.s. pořádá valnou hromadu
TTC Elizza Praha, z.s. pořádá valnou hromadu všech členů starších 18-ti let v hale Elizzy v neděli 19.11.2017 od 18:30 hod.
Výbor spolku

TTC Elizza Praha Euromaster bodovala před domácím publikem
Za domácí se blýskl dvěma body Samo Kalužný a třetí bod zajistil Luděk Laboutka porážkou Ivana Karabce. O vítězi tak musela rozhodnout finální čtyřhra, kdy za stavu 3:3 na zápasy vyhrála havířovská dvojice Beneš - Čihák nad domácími Kalužným a Laboutkou.
Divácky velmi atraktivní zápas sledovalo 35 diváků
Fotogalerie ZDE. >> Videozáznam z utkání <<
Text a foto: Elizza

Vyšlo další číslo Zpravodaje Elizzák
V navigaci vlevo - červené pole, můžete najít další číslo zpravodaje Elizzák - číslo 19.
Správce webu

CHCETE ZLEPŠIT SVOU TECHNIKU A VYZKOUŠET TRÉNINK S PROFESIONÁLY?
Cílem kurzu je úderová technika a její zdokonalení; správné využití podání a návaznost na něj; možnosti příjmu podání; nácvik topspinu na zásobníku míčků; Trenéři: Bohumil Vožický (hr 1. a 3. německé ligy POST SV Muhlhausen); Richard Výborný (účastník Olympijských her v roce 2004, hráč 2. německé ligy Bad Konigshofen); David Štěpánek (hráč německého SV Velbert); Luděk Laboutka (hráč extraligového družstva TTC Elizza Praha) ;
Spojení a další podrobnosti viz propozice níže.
>> Propozice <<

Naše ženy v 1. lize ve dvou hráčkách na Vlašim nestačily
V sobotu 25. 2. 2017 hostilo naše áčko žen v 1. lize Vlašim. Tým hostí se skládal z talentovaných mladých hráček hrající výhradně ofenzivní hru. Našim chyběla V. Luňová tak Včeláková s Vítkovou nastupovali hned s -3 body ve prospěch hostí. Úvodní čtyřhru naše děvčata sice vyhrála ale při dobrém výkonu vlašimské Kateřiny Staré to bohužel nestačilo na snad plánovanou remízu. Soupeř - SKST Vlašim B zvítězil nakonec 6:4.
Zápis o utkání ZDE. >> Fotogalerie z utkání <<
Text a fotogalerie: Petr Barcal

Výhra nad Libercem 4:2 - Laboutka ve svém elizzáckém debutu pečetil vítězství
V pátek 24.2. naše extraligové áčko hostilo Liberec, které bylo od nás o dvě příčky výše v tabulce, proto by i remíza byla ,nejspíš´uspokojivá. Naši borci se mohli opřít zejména o výkon našeho S. Kalužného (2 body). Zafungovali jsme jako tým a bodoval J. Hrnčiřík (1) i nově příchozí L. Laboutka (1).
Do deníku, pokud si nějaký vede, nejspíš si zapsal černý puntík Radek Košťál, z týmu hostí, který nebodoval. Nejúspěšnější hráč loňské extraligy hrál sice výborně bez vážnějších chyb či krizí, ale naši hráli na něho v obou případech skvěle! Není vyloučeno že k dobrému výkonu našich pomohla i tradičně dobrá divácká kulisa.
Zápis o utkání ZDE. >> Fotogalerie z utkání <<
Text a fotogalerie: Petr Barcal

Naši mladí hráči bojují v 6. třídě aneb: TTC Elizza Praha J - Avia Čakovice I - 10:1 pro domácí!
V pátek 13.1.2017 se naše mládí představilo v 6.třídě mužů B, kde po vyrovnaném začátku a několika pětisetových bitvách udolalo soupeře z Čakovic poměrem 10:1. Mladí byli z vítězství velmi nadšení a i díky jejich výkonu se udělal důležitý krok k záchraně soutěže.
Za domácí se představili Honza Benák, Vítek Benák, Honza Rochowanski a Ondra Průša. Celý zápas sledoval vedoucí 6.třídy, Standa Šedivý. Po zápase se kluci vyfotili a radost z fotky je vidět :-) Tak ať se kluci zlepšují dle odmakaných hodin na trénincích a stoupají v našich třídách a ligách co možná nejvíce!
Zápis o utkání ZDE. >> Fotogalerie z utkání <<
Fotogalerie: Karel Maýr

Divize žen objektivem Karla Maýra
13. ledna 2017 hostilo naše béčko žen v divizi tým Stodůlek. Soupeř byl tentokrát lepší a vyhráů 1:9
Zápis o utkání ZDE. >> Fotogalerie z utkání <<
Fotogalerie: Karel Maýr

Naše extraligové áčko remizovalo s KT Praha
V pátek 6. 1. 2017 jsme hostili KT Praha, kde startuje Milan Orlowski a Jindra Panský. Milan tentokrát nehrál. Za hosty nastoupil Javůrek, Panský a Havlík. 2 body dělal Havlík, který ještě nedávno hrál právě za nás a jeden bod přidal Javůrek. Naši bodovali takto: 1 bod Kalužný, 2 body Hrnčiřík a bez bodu tentokrát Turček.
Zápis o utkání ZDE. >> 1. Fotogalerie z utkání <<   >> 2. Fotogalerie z utkání <<
1. Fotogalerie a webová publikace: PB, 2. fotogalerie Karel Maýr

Naše 1. třída porazila doma Spartu
V pondělí 21. 11. 2016 naše Fko v první pražské třídě hostilo Spartu ,F´. Vyhráli jsme 10:2. Vyšli nám obě čtyřhry a výkony našich byly vyrovnané. Naši nastoupili ve složení: Jakub Růžička, Adam Daníček, Pavel Hampl, Martin Průša. Bezprostředně po utkání se oba týmy seřadili v tabulce na jejím středu.
Zápis o utkání ZDE. >> Fotogalerie z utkání <<
Foto a webová publikace: PB

Extraligový víkend 12. a 13. 11. 2016

Trenér našeho extraligového družstva Bohouš Vožický ml. zorganizoval velkou diváckou účast na našem domácím extraligovém utkání proti Havířovu. A sešlo se nás téměř 100 diváků. Takovou diváckou kulisu nejspíš Elizza zatím nezažila. Naše áčko remizovalo s Havířovem 3:3. Za družstvo Havířova nastoupil bývalý reprezentant a medailista z mistrovství Evropy družstev Marek Čihák. Dalším výborným hráčem Havířova byl paralympijský víťez Ivan Karabec. Doplňoval je slovenský reprezentant se zajímavým stylem univerzála Roman Rezetka.
V sobotu jsme přivítáli extraligovou Ostravu. Nastoupil i medailista z mistrovství Evropy družstev a letos ještě v extralize neporažený Josef Šimončík, kterého porazil právě náš Sam Kalužný. Kalužný dále zajistil naše dva body. Utkání skončilo 2:4 pro soupeře. Od další remízy dva dny po sobě nás dělily dva míčky, které málem vybojoval Honza Holáň v utkání s Klosem. V obou utkáních za nás nastoupili: Kalužný, Turček a Holáň. Fotogalerie z utkání s Havířovem ZDE
Podle textu B. Vožického ml. upravil a nafotil Petr Barcal


Naše béčko ve 2. lize neztrácí kontakt s čelem tabulky (13.11. 2016)

Široký kádr borců na soupisce béčka, jak ti kdo hráli i o dvě soutěže výše a další mladí talentovaní hráči Petr Marat a David Průša generují ve druhé lize dobré výsledky. Nikdo z našich nemá současně pasivní skóre. Za béčko současně nastupuje: Hrnčiřík Jan (11:0), Thang Do Trong (5:3), Hlaváček Tomáš (6:2), Průša David (6:3), Novotný Petr (4:3) Šedivý Zdeněk (2:0), Marat Petr (5:5). Tabulku vedlo ještě před víkendovým zápasem Tatran KRPA Hostinné. Béčko je nyní porazilo doma 10:0. Zůstáváme i po týdnu na druhém místě tabulky.
Text a foto (z utkání s Ml. Boleslaví) P.B.

Zápisy z jednání Výboru TTC Elizza Praha, z.s.
V polovině listopadu 2016 vzniká na našich klubových stránkách tlačítko s navigaci vlevo, kde bude archiv zápisů z jednání Výboru našeho klubu. Nyní první zápis můžete najít zde nebo v dotyčném tlačítku, kde bude kompletní archiv.

Tréninkový kemp mládeže 28.-29.10. pod vedením Petera Turčeka

Prodloužený víkend jsme využili ke kvalitnímu tréninku pod vedením extraligového Petera Turčeka. Zejména v pátek proběhl velmi kvalitní dvoufázový trénink, kde sparingoval i Petr Novotný z B družstva můžů. V sobotu pak proběhl další trénink, byť většina mládeže se již rozutekla k ligovým zápasům jelikož mistrovská utkání pokračovala dalším ligovým kolem.
Pavel Rochowanski a Zdeněk Šedivý

Extraliga mužů – z 3 venkovních zápasů jsme vyšli naprázdno
Extraliga pokračovala 3 venkovními zápasy kde jsme tajně doufali v možnost nějakého překvapení. Ačkoliv proti TTC Ostrava 2016 (Karakaševič, Tregler, Palkovský) jsme byli zcela bez šance, zajímavé zápasy jsme sehráli na stolech DTJ Hradec Králové a SKST Decohappel Liberec. V obou zápasech jsme sehráli důstojnou roli, bohužel oba zápasy shodně prohráli 4:1 po několika prohraných koncovkách 5. setů. V obou zápasech se prokázala kvalita soupeřových hráčů č.1 Martina Olejníka, resp. Radka Košťála. Čestné body tak udělali Honza Holáň, resp. Samo Kalužný. Extraliga pokračuje dalšími domácími zápasy 11.11. v 18.00 hod (SKST Baník Havířov) a 12.11. v 10.00 (TJ KST Ostrava) a pro všechny fanoušky slibujeme na pátek velkou show.
Pavel Rochowanski

Aktualizace soupisek, Los a výsledky našich týmů 2016/17
S menším zpožděním v polovině října byly aktualizovány soupisky našich družstev - nyní v navigaci vlevo 2. položka. Dále tak v navigaci nad kontakty v levém sloupci dole jsou aktualizovány odkazy, kde budou aktuální výsledky pro tuto sezonu týmů Elizzy.
Správce webu

3. a 4. Kolo Extraligy mužů v domácí herně se Sokolem Hradec Králové

V pátek 9.9. od 18.00 jsme sehráli domácí premiéru v letošní extraligové sezoně, a to se silným družstvem Sokol PP Hradec Králové Lunatour.cz, které o den dříve vyhrálo v Liberci. Kdo neviděl, asi neuvěří jak napínavá bitva se v naší herně odehrála, a navíc po bezmála 4 hodinách se šťastným koncem pro nás k čemuž v nemalé míře I přispěla výborná atmosféra v domácím prostředí.
Všichni naši boric zahráli na výbornou, a skutečně nám i trochu tentokrát pomohlo štěstíčko zejména v zápasech s Martinem Hanákem. Z družstva soupeře se pak vemi dobrým výkonem prezentoval Jakub Crha, ale jelikož se k jeho 2 bodů nikdo další nepřidal, vyhráli jsme 4:2.
Naše body: Kalužný 1:1, Holaň 1:1, Turček 2:0
V sobotu dopoledne jsme pak hráli se TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - soupeřovým “Béčkem”, které mělo být podle papírových předpokladů před sezonou naším hlavním soupeřem na konci extraligového pelotonu. Nicméně po takřka 2 hodinách si odvezlo porážku 4:0 což znamená že Elizza je po odehraných 4 kolech na neskutečném 4. místě v tabulce což rozhodně nikdo před sezonou nečekal… 
Naše body: Kalužný 2:0, Holaň 1:0, Turček 1:0

Fotogalerie ZDE (fotil Pavel Barnet)

Extraliga mužů 2016/2017 začala a my jsme u toho

O vikendu 27.-28.8. naše první mužstvo zahájilo nový ročník extraligy. V sobotu jsme se utkali na stolech KT Praha s legendami českého stolního tenisu Jindrou Panským a Milanem Orlowskim a vyválčili jsme po velmi dobrém výkonu remízu 3:3. Soupeři velmi dobře zahrál náš bývalý hráč Tomáš Havlík, který získal 2 body a 1 bod získal Milan Orlowski po vítězství nad Thang Do Trongem. Na Jindrovi pak byla příliš znát herní pauza způsobená pobytem na olympiádě čehož jsme dokonale využili. Naše body: Kalužný 1:1, Holaň 1:1, Turček 1:0, Do Trong 0:1.
V neděli jsme pak cestovali do Františkových Lázních kde na nás čekal velmi těžký soupeř. I přes srdnatý výkon jsme před velmi slušnou diváckou návštěvou prohráli 0:4, nicméně zde se bude proti bývalým našim reprezentantům (Gavlas, Pavelka, Plaček a Ital Manna) hrát všem velmi těžce.

Nabídka sponzorům K1
Níže naleznete informaci o možnosti zorganizovat firemní či jiné soukromé turnaje. Prosím o přeposlání letáku všem vašim známým, o kterých byste mohli vědět, že by je podobný turnaj mohl zajímat. Je to jedna z možností, jak přispět pro klub. Samozřejmě další možnosti jsou sponzoring, pronájem reklamního prostoru v hale a jiné. Ohledně jakékoliv podpory klubu, prosím kontaktujte nás. A pokud ty možnosti nemáte nebo nemůžete doporučit nikoho z Vašeho okolí, i např. případná pomoc se stavěním haly pro turnaje či jiná pomoc, je vítána. Za podporu moc děkujeme!
Leták ZDE
Vedení klubu

Odešel Karel Nový
S lítostí vám oznamujeme, že nás opustil náš kamarád a spoluhráč Karel Nový. Zemřel po krátké těžké nemoci v neděli 24. dubna 2016 ve věku nedožitých 60 let. Rozloučení proběhne v úzkém kruhu rodinném. Kdo jste Karla znali, věnujte mu, prosíme, tichou, a jak by si také určitě on sám přál, radostnou vzpomínku. Byl to nadšený a vášnivý pingpongář a dobrý kamarád, který nešetřil úsměvem. Karle, jestli se v nebi hraje taky ping pong, pilně a s chutí trénuj, jak si to měl ve zvyku! Až tam za Tebou přijdeme, opět změříme své síly!   Tvoji spoluhráči z Elizzy   Smuteční oznámení - zde.

Ligový trénink - zápas 3členných týmů
24.března 2016 od 19:00 se v herně Elizzy konal ligový trénink se zápasy se systémem každý s každým na 3 vítězné sety. Sestavy: Teleplan/Mercuria Team Šedivý, D. Průša, Švec X-Armyshop/CSC Team Komenda, Marat, Juhasz M.
Zápis o utkání ZDE.   >> Fotogalerie z utkání <<
Foto a webová publikace: PB

Béčko ve 2. lize hrálo doma o postup
V neděli 13.3. 2016 naše Béčko ve 2. lize mužů hostilo TTC Litoměřice. Ve hře nebylo nic menšího než právě postup do 1. ligy. Utkání skončilo 5:10 pro soupeře. Hosti se mohli opřít v tomto utkání o neporazitelnost Tschakerta a Pinky, který nedovolil našim jediný set. Naši bojovali a byly vidět místy i líté boje.
Zápis o utkání ZDE. >> Fotogalerie z utkání <<
Foto a webová publikace: PB

Áčko žen v 1. lize se utkalo s Líšní
V neděli 13.3. 2016 naše Áčko žen v 1. lize hostilo Líšeň, která byla na středu tabulky. Náš tým zvítězil 7:3 a byl to poslední zápas soutěže. Soutěž naše děvčata končí na 10. místě v tabulce.
Zápis o utkání ZDE. >> Fotogalerie z utkání <<
Foto a webová publikace: PB

Rozšířené hrací hodiny pro veřejnost
Rádi bychom dali na vědomí širší pingpongové veřejnosti, že rozšiřujeme hrací hodiny pro veřejnost takto: všední dny 9 - 14 hodin za sníženou cenu tj. 60 Kč/hod. Dále středa 15 - 18 hodin za plnou cenu 100 Kč/hod. Neděle rovněž zůstávají 17 - 21 hodin za cenu 100 Kč/hod. Kontakty pro rezervaci pro veřejnost: 732 599 993 nebo 734 376 413.

Nové vydání zpravodaje Elizzák
Už jste četli nové číslo klubového zpravodaje Elizzák? Mimo jiné se v něm najdete zajímavý rozhovor s nadějným juniorem Davidem Průšou - vydání č. 8 ZDE.

Áčko hostilo v 1. lize Choceň
V sobotu 9. 1. 2016 naše Áčko v 1. lize hotislo SK US Steinerová Choceň. Utkání skončilo 10:3 pro soupeře.
Fotogalerie z utkání
Foto a webová publikace: PB

Naše Céčko se utkalo v divizi s TTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A
V pondělí 9. 11. 2015 naše Céčko v divizi hostilo tým ze Stodůlek. Utkání skončilo 10:7 pro nás. Zápis o utkání ZDE.
Fotogalerie z utkání
Foto a webová publikace: PB

Naše Déčko se utkalo v divizi s TJ Sokol Michle Praha B
V pondělí 2. 11. 2015 naše Déčko v divizi hostilo tým z Michle. Domácí startovali s dostatečně širokou soupiskou a vedoucí týmu Martin Průša měl z čeho vybírat. Zpočátku nám nevyšly čtyřhry. Sehráli jsme ale vyrovnané utkání, které skončilo 9:9. Mohli jsme se opřít zejména o dobré výkony našich: Honzy Duška a Adama Slobodziana. Divácky atraktivní byla i hra soupeře a to především razantní hra Tomáše Martince a hra Radka Švece - u něj zejména z větší vzdálenosti za stolem. Na níže uvedeném linku lze spustit Fotogalerii i v módu automatické prezentace. Zápis o utkání ZDE:
Fotogalerie z utkání
Text a foto: Petr Barcal

1. liga v Chocni a hostování našich hráčů ve 3.lize
V níže uvedené fotogalerii je pár snímku z utkání našeho áčka - 1. ligy v Chocni. Současně je zde připojeno pár snímků z utkání ve 3. lize v Jaroměři, kde hostují někteří dorostenci z TTC Elizza...
Fotogalerie ZDE
Foto: Martin Průša