LOS a výsledky 2015/16

Hrací hodiny
pro veřejnost

všední dny 9 - 14 hodin
za sníženou cenu tj. 60 Kč/hod. Dále středa 15 - 18 hodin za plnou cenu 100 Kč/hod.
Neděle 17 - 21 hodin za cenu 100 Kč/hod.
Kontakty pro rezervaci pro veřejnost:

732 599 993
nebo 734 376 413
webmaster: Petr Barcal
petr@barcal.name
www.barcal.name

Rozlučkový turnájek s Jirkou Staňkem

22. 7. 2016 se v herně Elizzy konala menší akcička pro zvané. Byl jím turnaj při příležitosti rozlučky s Jirkou Staňkem, který nastupuje do Kapucínského kláštera. Vzhledem k prázdninám a dovoleným byla účast skromější, ale o to vyrovnanější boje za stoly. Zvítězil Martin Juhász (8b) nejvyrovnanějším výkonem, dále se 4 body skončil právě Jirka S. a Petr Barcal. Vzájemný zápas s Petrem usadil Jirku na stříbrnou příčku. Čtvrtý skončil Pavel Hampl a pátý Artur Akopyan. Oba posledně jmenovaní měli po 2 bodech. Není bez zajímavosti, že Artur svedl s vítězným Juhym těsný boj a mohl hodně zamíchat pořadím. Milou tečkou bylo pak posezení s pohoštěním v místním pivovaře na které zúčastněné Jirka S. všechny pozval. Popřejme Jirkovi hodně spokojenosti a naplnění na jeho duchovní dráze a doufejme, že se s ním dříve nebo později setkáme při nějaké více ,světské´ příležitosti.
Text: Petr Barcal, Foto: Artur Akopyan

Přátelák s německými hráči

Během letních prázdin k nám na Elizzu zavítali kamarádi z Německa. Sehráli jsme s nimi vyrovnaný přátelský zápas, který byl dokonce přátelský mimořádně, protože nám němečtí kolegové zapůjčili jednoho svého hráče, abychom se mohli utkat čtyři proti čtyřem. V herně panovala dobrá nálada a nejednou bylo slyšet česká slova s německým přízvukem i naopak německá slova s přízvukem českým. Povedené setkání jsme završili posezením v Jihoměstském pivovaře a ochutnávkou vybraných českých specialit. Kapitán německého týmu Torsten nás pak na oplátku pozval do Německa.
Text: Jirka M. Staněk, Foto: Artur Akopyan

Vikingové na Elizze 6. května 2016

Opět po roce k nám zavítali spřátelení pingpongáři z Dánska. Letos s sebou přivezli také nejlepšího stolního tenistu z Grónska Ivika Nielsena a svoji jedničku, Poláka působícího v jejich dánském klubu, Jakuba Doroczinského. Na hráče Elizzy to ale nestačilo. V zápase družstev čtyř proti čtyřem náš A team vyhrál 10:6, díky stoprocentní úspěšnosti Honzy Holáně a Zdeňka Šedivého. I B team předvedl vynikající výkon a porazil Dány 11:5. Naopak náš C team utrpěl porážku 5:7, a tak bylo veselo také na dánské straně. Při slavnostním vyhlašování výsledků však bylo patrné, že nebylo důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Navíc se nám podařilo rozesmát dánského kapitána Larse Rokkjaera, který od nás k 60. narozeninám dostal dres české pingpongové reprezentace se svým jménem a číslovkou 60. V tiskárně mu totiž zkomolili jeho cizokrajné jméno na Rokkvaer, což prý v dánštině podle Larse znamená něco jako „pitomec“. Všeobecné veselí pak pokračovalo návštěvou Jihoměstského pivovaru… Fotogalerie z utkání zde:
Text: Jirka M. Staněk, fota Petr Barcal, skupinové foto Pavel Rochowanski

ElLIZZA STENMARKETING MÁJOVÉ TURNAJE 2016
Následující tři neděle, a to 15.5., 22.5 a 29.5 pořádáme Májové turnaje pro neregistrované hráče a hráčky, vždy od 13 hod v naší hale v Brandlově ulici 1386/21. Turnaj je zaměřen na nejširší veřejnost a věřím, že aktivní amatéři si přijdou rádi vyzkoušet své dovednosti a zasoutěžit. Prosím o přeposlání propozic i Vašim známým i s případným uvedením, že veřejnost si může zahrát kdykoliv ve středu od 15 do 18 hod a v neděli od 17 do 21 hod. Přihlášky do turnaje je třeba odeslat na e-mail uvedený v propozicích.
Kompletní propozice ZDE

Nabídka sponzorům K1
Níže naleznete informaci o možnosti zorganizovat firemní či jiné soukromé turnaje. Prosím o přeposlání letáku všem vašim známým, o kterých byste mohli vědět, že by je podobný turnaj mohl zajímat. Je to jedna z možností, jak přispět pro klub. Samozřejmě další možnosti jsou sponzoring, pronájem reklamního prostoru v hale a jiné. Ohledně jakékoliv podpory klubu, prosím kontaktujte nás. A pokud ty možnosti nemáte nebo nemůžete doporučit nikoho z Vašeho okolí, i např. případná pomoc se stavěním haly pro turnaje či jiná pomoc, je vítána. Za podporu moc děkujeme!
Leták ZDE
Vedení klubu

ELIZZA MINIKIDS OPEN 2016
TTC ELIZZA PRAHA ve spolupráci s Všenastolnítenis.cz pořádají ELIZZA MINIKIDS OPEN 2016. Právo účasti: Ročník 2004 a mladší. To vše v pátky 13.5., 20.5 a 27.5.2016..
Kompletní propozice ZDE
Vedení klubu

Velká cena Českomoravského klubu veteránů

TTC Elizza Praha ve spolupráci s ČMKV pořádá v sobotu 14.5. 2016 Turnaj veteránů ve stolním tenise nikoliv v herně Elizzy ale ve sportovní hale Květnového vítězství 1554/54.    Kompletní propozice ZDE
Foto Ivan Růžička

Odešel Karel Nový
S lítostí vám oznamujeme, že nás opustil náš kamarád a spoluhráč Karel Nový. Zemřel po krátké těžké nemoci v neděli 24. dubna 2016 ve věku nedožitých 60 let. Rozloučení proběhne v úzkém kruhu rodinném. Kdo jste Karla znali, věnujte mu, prosíme, tichou, a jak by si také určitě on sám přál, radostnou vzpomínku. Byl to nadšený a vášnivý pingpongář a dobrý kamarád, který nešetřil úsměvem. Karle, jestli se v nebi hraje taky ping pong, pilně a s chutí trénuj, jak si to měl ve zvyku! Až tam za Tebou přijdeme, opět změříme své síly!   Tvoji spoluhráči z Elizzy   Smuteční oznámení - zde.

ELIZZA MIX OPEN 2016
TTC ELIZZA PRAHA pořádá turnaj smíšených dvojic. V neděli 24.4.2016 v hale Elizzy, Brandlova 1386/21, Praha 11. Tak si najdi/ěte partnerku nebo partnera a doraž :-)
Kompletní propozice ZDE
Vedení klubu

ELIZZA PRST TOUR 2016
TTC ELIZZA PRAHA ve spolupráci s PRAŽSKÝM REKREAČNÍM STOLNÍM TENISEM pořádá sérii tří turnajů ve stolním tenise ELIZZA PRST TOUR 2016 25.4., 9.5, 16.5. 2016 (TOP 16 v pondělí 23.5. 2016). Série turanjů je určena pro hráče od 300 místa na pražském žebříčku a níže, k tomu nemohou nastoupit ti co hráli letos (i nepravidelně), 1.třídu (tedy KP1). Zároveň je tam omezení pro prvních 32 příchozích.
Kompletní propozice ZDE
Vedení klubu

ELIZZA MASTERS TOUR 2016
Dovolujeme si Vás/Tě pozvat na sérii 4 turnajů zvané „ELIZZA MASTERS TOUR 2016“.
Jedná se o turnaje určené pro hráče, kteří byli v základu mužstev nejvýše na úrovni divize (ženy bez omezení).
V případě, že hraješ německou soutěž, pro účast musíš mít svolení Bohouše Vožického staršího.
Turnaje se uskuteční v tyto středy:
13.4.2016, 20.4.2016, 27.4.2016, 4.5.2016
Níže nalezneš propozice se všemi informacemi, vklad 100,- Kč, počítají se 3 nejlepší umístění ze 4 možných, první bere 3 tis. Kč :-)
Stejné jako v minulých sezónách, začátek 18:15 až 18:30.
Každá účast může rozhodnout! Ale samozřejmě, jde o to si i kvalitně zahrát po sezóně...
Kompletní propozice ZDE
Na účast se těší celá Elizza a věříme v hojnou účast!

Letní soustředění – Jaroměř Josefov 2016
Jako vždy je možnost se zúčastnit soustředění buď jako sparing, nebo i jako "starší" hráč :-)
14. – 19.8. 2016 Jako vždy v pátek 12.8. bude turnájek s nějakým občerstvením, sobota drobná brigáda - příprava areálu apod., neděle příjezd dětí. Kdo nemůže se zúčastnit celého týdne, zúčastní se na dobu, co může a pracovní možnosti mu dovolí.
děkujeme předem za info, jak se případně zúčastníš, ať vše zorganizujeme "na pohodu" jako každý rok :-)
PS a rodiče dětí samo si děti mohou vzít už od pátku...
Kompletní propozice ZDE


Ligový trénink - zápas 3členných týmů
24.března 2016 od 19:00 se v herně Elizzy konal ligový trénink se zápasy se systémem každý s každým na 3 vítězné sety. Sestavy: Teleplan/Mercuria Team Šedivý, D. Průša, Švec X-Armyshop/CSC Team Komenda, Marat, Juhasz M.
Zápis o utkání ZDE.   >> Fotogalerie z utkání <<
Foto a webová publikace: PB

Béčko ve 2. lize hrálo doma o postup
V neděli 13.3. 2016 naše Béčko ve 2. lize mužů hostilo TTC Litoměřice. Ve hře nebylo nic menšího než právě postup do 1. ligy. Utkání skončilo 5:10 pro soupeře. Hosti se mohli opřít v tomto utkání o neporazitelnost Tschakerta a Pinky, který nedovolil našim jediný set. Naši bojovali a byly vidět místy i líté boje.
Zápis o utkání ZDE. >> Fotogalerie z utkání <<
Foto a webová publikace: PB

Áčko žen v 1. lize se utkalo s Líšní
V neděli 13.3. 2016 naše Áčko žen v 1. lize hostilo Líšeň, která byla na středu tabulky. Náš tým zvítězil 7:3 a byl to poslední zápas soutěže. Soutěž naše děvčata končí na 10. místě v tabulce.
Zápis o utkání ZDE. >> Fotogalerie z utkání <<
Foto a webová publikace: PB

Ohlédnutí za 7. Memoriálem Jiřího Zemánka - 20. 2. 2016
Sedmého ročníku Memoriálu Jiřího Zemánka se v sobotu 20.2.2016 zúčastnilo 28 hráčů a hráček z celé České republiky. Opět se hrálo dvoustupňovým systémem, 7 skupin po 4 hráčích a postupovali 2 do play-off a další 2 hráli soutěž útěchy. V hlavní soutěži vyhrál Michal Kadlček z oddílu TJ Sokol Borová, který ve finále porazil Zdeňka Šedivého. Na třetím místě se umístil Honza Holáň a Tomáš Hlaváček. Soutěž útěchy vyhrál Viktor Kučala, který ve finále porazil Petra Oharka. Na třetím místě se umístil David Pícha a Filip Bialas. Mezi ženami byla nejúspěšnější Radka Kaba, na druhém místě Zuzana Luňová a na třetím Farkačová Růžena. Fotogalerie z turnaje ZDE
Foto Karel Maýr, webová publikace: PB

Rozšířené hrací hodiny pro veřejnost
Rádi bychom dali na vědomí širší pingpongové veřejnosti, že rozšiřujeme hrací hodiny pro veřejnost takto: všední dny 9 - 14 hodin za sníženou cenu tj. 60 Kč/hod. Dále středa 15 - 18 hodin za plnou cenu 100 Kč/hod. Neděle rovněž zůstávají 17 - 21 hodin za cenu 100 Kč/hod. Kontakty pro rezervaci pro veřejnost: 732 599 993 nebo 734 376 413.

Nové vydání zpravodaje Elizzák
Už jste četli nové číslo klubového zpravodaje Elizzák? Mimo jiné se v něm najdete zajímavý rozhovor s nadějným juniorem Davidem Průšou - vydání č. 8 ZDE.

Áčko hostilo v 1. lize Choceň
V sobotu 9. 1. 2016 naše Áčko v 1. lize hotislo SK US Steinerová Choceň. Utkání skončilo 10:3 pro soupeře.
Fotogalerie z utkání
Foto a webová publikace: PB

Naše Céčko se utkalo v divizi s TTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A
V pondělí 9. 11. 2015 naše Céčko v divizi hostilo tým ze Stodůlek. Utkání skončilo 10:7 pro nás. Zápis o utkání ZDE.
Fotogalerie z utkání
Foto a webová publikace: PB

Naše Déčko se utkalo v divizi s TJ Sokol Michle Praha B
V pondělí 2. 11. 2015 naše Déčko v divizi hostilo tým z Michle. Domácí startovali s dostatečně širokou soupiskou a vedoucí týmu Martin Průša měl z čeho vybírat. Zpočátku nám nevyšly čtyřhry. Sehráli jsme ale vyrovnané utkání, které skončilo 9:9. Mohli jsme se opřít zejména o dobré výkony našich: Honzy Duška a Adama Slobodziana. Divácky atraktivní byla i hra soupeře a to především razantní hra Tomáše Martince a hra Radka Švece - u něj zejména z větší vzdálenosti za stolem. Na níže uvedeném linku lze spustit Fotogalerii i v módu automatické prezentace. Zápis o utkání ZDE:
Fotogalerie z utkání
Text a foto: Petr Barcal

1. liga v Chocni a hostování našich hráčů ve 3.lize
V níže uvedené fotogalerii je pár snímku z utkání našeho áčka - 1. ligy v Chocni. Současně je zde připojeno pár snímků z utkání ve 3. lize v Jaroměři, kde hostují někteří dorostenci z TTC Elizza...
Fotogalerie ZDE
Foto: Martin Průša

Soupisky a link na výsledky týmů TTC Elizza na klubových www stránkách aktualizovány
S určitým zpožděním došlo 14.10.2015 k aktualizaci soupisek našich týmů i zde na webových stránkách - je to druhá položka v navigaci vlevo. Stejně tak výsledky našich týmů můžete sledovat ve druhé navigaci vlevo o něco níže (pod realitním bannerem).
Správce webu

Novou sezonu 2015/16 otvírají informace na klubovém webu z dvouměsíčníku Elizzák


Najdete v něm mimo jiné zajímavý rozhovor s Veronikou Luňovou. Nové číslo ZDE:
Chcete se sami podílet na obsahu příštího čísla? Pokud ano a máte nějaké zajímavé náměty na příspěvky příp. otázky do rozhovoru s dalším Elizzákem, pošlete je na email karelkomenda@seznam.cz. Konkrétně uvítám výsledky, fotky z turnajů nebo zápasů. Vaše příspěvky se pak mohou objevit v dalším čísle. Těší mě, že někteří z vás již této možnosti využili a aktivně se zapojili. Díky za vaše příspěvky.
Karel Komenda

(Pozn. správce webu: TTC Elliza Praha vstoupí do nové sezony s novými dresy.. Koupí dresu podpoříš značku TTC Elizza Praha.) A mnohem více v novém čísle Elizzáku...

Výbor oddílu TTC Elizza Praha zve své členy na výroční členskou schůzi...
...která se koná 2. 9. 2015 od 18:30 hodin v Herně v Brandlové 1386/21
Návrh programu:
1. Zahájení
2. Program schůze – připomínky, schválení
3. Volba zapisovatele
4. Volba ověřovatele
5. Zpráva o činnosti výboru za rok 2014
6. Zpráva o hospodaření za rok 2014
7. Informace o sezóně 2015/2016
8. Placení členských příspěvků na sezónu 2015/2016
9. Různé
    Závěr
Za vedení klubu vás k účasti zvou:
Jiří Braňka                 Jan Peřina                                 Zdeněk Šedivý
Předseda klubu          místopředseda výboru                člen výboru