Los a výsledky 2022/23
Historicky 1. Přebor TTC Elizza

První klubové Přebory se konaly 14. května 2023. Systém: 2 skupiny po 6 každý s každým 3 sety, pavouk na 2 vítězné sety.

Konečné pořadí: 1. místo Vít Benák, 2. Zdeněk Šedivý , 3. Karel Komenda, 4. David Průša, 5.-8. Jáchym Zacharda, Votěch Koutník, Jan Ošmera, Martin Průša 9.-12. Jan Rochowanski, Jan Benák, Zdeněk Ošmera, Tomáš Kaňka.

Text: Karel Komenda, foto archiv účastníků PřeboruPozvánka na Valnou hromadu oddílu TTC Elizza Praha, 12. 6. 2023 od 18:30 hodin.
Podle Stanov TTC ELIZZA PRAHA, z.s., oddíl III., Valná hromada, odst. 5, svolávám Valnou hromadu na pondělí, dne 12. 6. 2023 od 18:30 hod v herně Brandlova 1386/21. Program VH zde.
Pavel Rochowanski, předseda TTC ELIZZA PRAHA, z.s.

Turnaje MINIKIDS
V pátek 19.5., pátek 26.5. a pátek 2.6. vždy od 15 do cca 18 hodin se uskuteční turnaje pro děti ročníků 2007 a mladší (tréninky dětí tyto termíny nebudou). Vstupné zdarma. Viz kompletní propozice zde.

Turnaje pro seniory
V pátek 19.5., v pátek 26.5. a v pátek 2.6. vždy od 19 hod (po turnaji MINIKIDS) se uskuteční turnaje pro hráče starší 55 let. Viz kompletní propozice zde. V pátek 26. 5. 2023 se odehrál druhý ze tří turnajů seniorů. Zvítězil Vláďa Marek, druhé místo Petr Barcal, třetí Olda Motyčka (všichni vpravo na snímku).

Turnaje pro veřejnost
V neděli 21.5., v neděli 28.5. a v neděli 4.6. vždy od 14 hod do cca 18 hod proběhnou turnaje pro neregistrované hráče, vstupné zdarma. Viz kompletní propozice zde.
Zdeněk Šedivý

Mistrovství České republiky kategorie U15 na Jižním Městě
Oddíl TTC Elizza Praha, z.s. pořádá Mistrovství České republiky kategorie U15 v hale Jižního Města, Květnového vítězství 2233/52 v sobotu a neděli 15 - 16. 4. 2023, viz. přiložené propozice. V hale se představí republiková špička dětí do 15 let. Přijďte se podívat na špičkový stolní tenis v podání i našich svěřenců. Těšíme se na setkání.
Vedení oddílu

Memoriál Jiřího Zemánka ve filmu
Asi po 9 dnech od Memoriálu Jiřího Zemánka vznikl tento 19 minutový dokument natočený Petrem Barcalem s fotkami Ing. Petra Maršála. Záznam videa je v HD rozlišení. Pro fajšmekry s velkou televizí mohu nasdílet i FullHD verzi.
Film ZDE.
Petr Barcal

11. Memoriál Jiřího Zemánka
V sobotu 25. 2. 2023 se uskutečnil 11. ročník memoriálu Jiřího Zemánka na Elizze. Po 3 leté pauze se konal turnaj na počest spoluzakladatele TTC Elizza Ing. Jiřího Zemánka. Turnaj se konal zejména přičiněním dalšího zakládajícího člena oddílu Ing. Milana Stupavského Dr., který účastníky přivítal úvodním slovem. Startovalo asi 25 hráčů a ke každému stolu byl delegován rozhodčí. Hrálo se ve skupinách a pak horní ,pavouk´, ale i stříbrná postupová skupina útěchy. Stříbrnou skupinu ovládl Radan Juroška. Dělené 3. místo v turnaji obsadili Libor Oharek spolu s Tomášem Hlaváčkem, 2. místo Zdeněk Šedivý a celkové vítězství patří Davidu Průšovi. Z turnaje se nyní připravuje film. Jak zachytil Petr Maršál celý turnaj svým objektivem se můžete podívat ve zjednodušené fotogalerii č. 1 , která po kliknutí na obrázek spustí automatické promítání a rychleji se zobrazuje či ve fotogalerii č. 2 , která je obsahově stejná jako FG č.1 ale je v plné kvalitě a lze si obrázek i stáhnout do PC k vyvolání papírové fotografie.
Text: Petr Barcal, foto: Ing. Petr Maršál

Hráč Elizzy na světovém turnaji zanechal svou ,stopu´

Největší stolnětenisový turnaj světa WVC 2023 byl letos uspořádan v polovině ledna v samotném sultanátu v Ománu ve městě Muscat 15.-21. ledna. Nedělní ceremoniál byl zahájen Ománskou federací stolního tenisu společně s prezidentkou ITTF Petrou Sorlingovou. Jediný hráč z oddílu TTC Elizza Praha, který se zúčastnil tohoto turnaje byl Martin Juhasz ve věkové kategorii 40+. Pokračování textu s fotogalerií...

První ze dvou seniorských turnajů odehrán
V pátek 23. 12. se uskutečnil první z turnajů pro hráče starší 55 let. Turnaj byl tentokrát sice s menším počtem účastníků, ale na kvalitě startovního pole nešetřil. Bronzovou příčku obsadil Mirek Lachout - turnajová legenda soutěže PRST, stříbrná příčka Karel Kepl a z celkového vítězství bez ztráty setu se nečekaně radoval Petr Barcal. Kdo splňujete kritéria turnaje přijďte na další turnaj ve čtvrtek 29.12
Viz kompletní propozice zde.

Videoohlédnutí za ,Pohárem´.
4. 12. 2022 jsme hostili El Ňiňo v rámci soutěže Českého Poháru, který se hraje systémem 1 čtyřhra a 3 x 3 singly. Jednalo se o čtvrtfinále a soupeř letos v této soutěži povolal už extraligové hráče. Naši nasadili také to nejlepší co jsme měli a nastoupili jsme v sestavě: Hlaváček Tomáš, Fígeľ Jakub, Průša David a Komenda Karel. Soupeř přijel v sestavě Onderka František, Zelinka Jakub, Konečný Tomáš a Vráblík Jiří. Soupeř zvítězil 3:7 a všechny domácí body uhrál ten den nepřekonatelný Fígeľ. Nefotil jsem tentokrát za to jsem natáčel videa dokud nedošla baterka. Proto jen dvě videa vznikly pouze na telefon (ty omluvte), ale většina byla natočena HD kvalitou lepší kamerou (viz. níže).
Videa:
čtyřhra video 1
Tomáš Hlaváček video 1
Karel Komenda full match, video 2
David Průša video 1, video 2, video 3
Fígeľ Jakub video 1, video 2, video 3, video 4, video 5, video 6.
text a videa spávce webu

BTM U11 Kamenický Šenov a Grand Prix U13 a U19
V BTM U11 Kamenický Šenov sobota 3.12. zvítězil na turnaji ve dvouhře chlapců František Tlustý. Ve čtyhře vítězové turnaje František Tlustý spolu s Albertem Janem Grzonkou ze Slaného. V kategorii U11 ve dvouhře chlapců, semifinále: František Tlustý (TTC Elizza Praha) – Tomáš Matuška (TJ Tatran Hostinné) 3:1 (9,8,-2,8), Albert Jan Grzonka (STC Slaný) – Filip Bednář (SK DDM Kotlářka Praha) 3:0 (6,9,5). Finále: František Tlustý – Albert Jan Grzonka 3:1 (9,10,-6,5).
Čtyřhra chlapců U11, finále: Albert Jan Grzonka (STC Slaný), František Tlustý (TTC Elizza Praha) – Jakub Horák (TSM Kladno), Adam Štěpánek (KST FOSFA LVA) 3:0 (3,4,4).
Neděle 4.12. Grand Prix U13 a U19 Vítěz U13 chlapci dvouhra Matěj Durdis, čtvrté místo Michaela Alinčová V děvčatech první Michaela Alinčová
Společná fotogalerie úspěšných s popiskami při rozkliknutí dílčích fotografií.
Výsledky 3. turnaje seriálu Grand Prix RACKETSPORT.cz kategorií
U13 a U19
Martina Maršíková a spávce webu

Boj o průběžné 1. místo v 1. lize mužů
V sobotu 10.12.2022 od 10:30 hostil náš A tým mužů aktuálně vedoucí tým 1. ligy z Havlíčkova Brodu ,B´. Soupeř zvítězil 5:10.
Za domácí nasoupili: Průša David, Laboutka Luděk, Hlaváček Tomáš a Delinčák Filip. Soupeř přijel v sestavě Martinko Tomáš, Skála Radek, Květon Ondřej, Brhel Štěpán. Po čtyřhrách to bylo 1:1. Pak soupeř odskočil na 4:1 a naši od té chvíle přidávali i body v singlech. Nejlépe z našich se vedlo Průšovi. Čisté konto z družstva hostí mohl v singlu po utkání hlásit jen Skála. Byl by jistě i jinak zajímavý vývoj kdyby hrála naše jednička Fígel. Z utkání nevznikly žádné fotky ani video kvůli zdravotní indispozici správce webu.
Správce webu

Naše děvčata se v divizi utkala s Čakovicemi
Náhoda tomu chtěla, že jsem byl přítomen na podzim dalšímu utkání našeho družstva a opět s Čakovicemi. Jde ale tentokrát o naše ženy ,C´týmu v divizi, které hostily Čakovice ,B´. Za naše barvy nastoupila: Fuchsová Kateřina, Alinčová Michaela a Kemlinková Nela. Elizzačky bodovaly vyrovnaně a vyšla nám navíc čtyřhra. Soupeř se mohl opřít o stabilní výkon Adély Kůsové, která ještě loni hrála za nás, tak i možná proto byla na hernu zvyklá. U soupeře se nevedlo tentokrát Lucii Najbrtové a G. Šišková přidala soupeřům bod. Zvítězili jsme 6:4. Fotogalerie z utkání
text a fotogalerie Petr Barcal, foto archiv soupeře

Naše družstvo v 1. třídě se utkalo s Čakovicemi
19. 10. 2022 jsme hostili v 1. třídě Čakovice, naši hráli ve svém základu soupisky hráčů poněkud oslabeni. Z našich nejvíce bodoval zkušený Martin Juhasz. Soupeř přijel s dvěma ,materialisty´, což mohla být dobrá příležitost pro našeho mladého Jana Ošmeru, který zkušenosti na této úrovni teprve sbírá. Z našich dále nastoupil Tomáš Kaňka a Michal Marek. Soupeři vyšly obě čtyřhry a mohl se opřít o stabilní výkon Štěpána Rejenta. Utkání skončilo vítězně pro Čakovice 6:10. Fotogalerie z utkání
text a foto Petr Barcal

Výsledkový servis /mládež/ podzim 2022
Výsledky 1. turnaje seriálu Grand Prix RACKETSPORT.cz kategorií: U11 a U15 .
Na stejném turnaji se účastníkům dařilo v dalších kategoriích takto: U13 a U19. Pokračujeme výsledky 2. turnaje seriálu Grand Prix RACKETSPORT.cz kategorií U11 a U15 . Končíme výsledky z 2. třídy Přeboru Prahy družstev kategorie U19, kterých se zúčastnilo 12 družstev. Výsledky 1. třídy chlapců i děvčat najdete v systému STIS.
Martina Maršíková a Lukáš Kotlorz

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ KLUBU V JAROMĚŘI
Soustředění proběhlo ve dnech 14. 8. - 19. 8. 2022 v ZŠ Vodárenská v Jaroměři. Soustředění bylo zaměřeno na herní i fyzickou přípravu. Celý týden probíhal ve fajn atmosféře a utužení kolektivu hlavně pro nováčky. Zúčastnilo se 37 dětí ve věku od 8 do 18let a 34 dospělých včetně všech našich trenérů. * * * Fotogalerie 1 * * * Fotogalerie 2
text: Martina Maršíková, foto archiv klubu

TURNAJ SERIÁLU GRAND PRIX RACKETSPORT.CZ KATEGORIE U11 a U15
V sobotu 24. září 2022 se v areálu SK HAMR uskutečnil 1. turnaj Seriálu Grand Prix RACKETSPORT.cz kategorií U11 a U15. Turnaje se zúčastnili 25 hráčů a hráček v kategorii do 15 let a 9 v kategorii do 11 let. Jak dopadli naši mladí hráči?: U15 1. místo Lukáš Lebeda, U11 2. místo František Tlustý. Další výsledky najdete o 2 příspěvky výše ve ,Výsledkovém servisu /mládež/ podzim 2022´.Výsledkový servis U 15.
Navštivte fotogalerii s popisky.
Správce webu a Martina Maršíková

Soupisky týmů v sezoně 2022/2023 aktuální
Ke dni 15.9. s malými výjimkami máme schválené všechny soupisky a najdete je přehledně po týmech v navigaci vlevo na 4. pozici od shora ,Naše soupisky´.
Správce webu

,Los a výsledky´ 2022/2023 aktuální
Pod realitním banerem vlevo byly aktualizovány ,Los a výsledky´pro všechny naše družstva mužů i žen.
Správce webu

Velká cena Jižního Města - kategorie U15 a U13
TTC Elizza Praha, z.s. organizuje Bodovací turnaje mládeže kategorie U15 a U13 v sobotu 10. září a v neděli 11. září, viz propozice zde. V hale Jižního Města, Květnového vítězství 2233/52 se představí nejlepší hráči mládežnických kategorií a plno dětí z našeho oddílu. Přijďte jim zafandit.

Bourá se ,stará Elizza´
Po letech relativní nečinnosti současného vlastníka objektu naší bývalé herny v Bachové se budova koncem dubna 2022 bourá. Jistě si mnozí z vás s nostalgií vzpomene jaký kvalitativní skok to byl pro náš klub, když jsme se právě tam v roce 2004 přesunuli ze skromných herních prostor v Donovalské. Herna v Bachové byla tehdy přestavěna z bývalé kotelny a uvedena do provozu za přítomností médií, zastupitelů města a jednatelů společnosti Elizza. Osobně na hernu rád vzpomínám, od tehdy se datuje moje spolupráce s klubem. Myslím že ke spokojenosti všech členů klubu je současná herna v Brandlové více než dobrou ,náhradou´ za Bachovu.
Text: spávce webu, foto: Martin Farmačka


Hrací hodiny pro veřejnost
S určitým zpožděním bychom rádi dali na vědomí stolnětenisové hráčské veřejnosti, že na Elizze mohou opět hrát. A to v časech a za cenu na kterou byli zvyklí. Středa 12 - 14 hodin za cenu 100 Kč/hod. Neděle 17 - 21 hodin za cenu 100 Kč/hod. Kontakty pro rezervaci: 732 599 993. Opět jsme aktualizovali za tímto účelem upoutávku pod Losem a výsledky v levém sloupci.
Správce webu

Zápis z výboru
V navigaci vlevo najdete nový zápis z jednání výboru z 6. 1. 2020 nebo i ZDE.

Pinecbazar a realitní témata v průběhu léta
Rád bych vás v době letní pauzy upozornil na sympatizanský web www stránek TTC Elizza Nemovitosti BARCAL, kde byla vytvořená videa s realitní tématikou prodeje. Současně mimo sezonu lze experimentovat s potahy a dřevy. A co s těmi co už vám nevyhovují, ale mají dále nějakou hodnotu? Od toho je tu Pinecbazar, který je zdarma a kde se již prodaly desítky položek.
Správce webu

Podpora přes givt.cz funguje.
Aktuální stav příspěvků od vás podporovatelů činí 938 Kč (stav k 17. 7 2019). Děkujeme, že pomáháte.
K.K.


Pozvánka na valnou hromadu oddílu
Valná hromada oddílu TTC Elizza Praha se koná 17. 6. 2019 v 18:30 v naší herně Brandlova 1386/21. Program zde.

Přednáška o taktice
Dne 19.3. od 18,15 se v klubovně herny uskutečnila přednáška na téma Taktika. Účastníci: Benáci, Zacharda, Remunda, Rochowanski. Přednášející: Komenda (trenér lic. B). Do hodinové přednášky se všichni účastníci aktivně zapojovali svými příspěvky a pokládali podnětné otázky, které rozvíjeli následnou diskuzi. V plánu je volné pokračování se zaměřením na podání-servis. Termín bude upřesněna po dohodě s hráči, rodiči, trenérem.

Vyšel nový zpravodaj Elizzák č. 24
V navigaci vlevo v červeném odkaze najdete nové číslo klubového zpravodaje Elizzák nebo i ZDE.

Úspěšný ligový víkend 10 - 12. 11. 2017
Příchodem Mohameda Shoumana do extraligového áčka se otočily vyhlídky na umístění našich ligových mužstev ve všech tabulkách. Nejdříve v předehrávce 1.ligy si naše béčko poradilo s El Niněm C vysoko 10:2, poté v pátek naše extraligové áčko udolalo v Kolíně soupeře KT Praha 4:3, kdy rozhodla koncovka pátého setu ve čtyřhře. V sobotu se pokračovalo ve vítězné řadě až na druhý zápas žen. Bohužel ranní vítězství 9:1 nebyly naše ženy schopné zopakovat odpoledne, kdy podlehly áčku Plzně smolně 6:4 a v tabulce 2.ligy A jsou předposlední. 3.liga udolala nejdříve bojovné Pardubice 10:6, kdy od stavu 6:6 se jelo na vítězné vlně. V neděli pak 3.liga porazila Holice až posledním zápasem 9 v pátém a rozhodlo se o konečném vítězství 10:8 nad Holicemi. Béčko v neděli porazilo Spartu Praha 10:6, ovšem kvůli neregulérnosti jednoho soupeře se nakonec zápas skrečoval v náš prospěch 10:0 wo. Jen tak dále!
Text: Zdeněk Šedivý

TTC Elizza Praha, z.s. pořádá valnou hromadu
TTC Elizza Praha, z.s. pořádá valnou hromadu všech členů starších 18-ti let v hale Elizzy v neděli 19.11.2017 od 18:30 hod.
Výbor spolku

TTC Elizza Praha Euromaster bodovala před domácím publikem
Za domácí se blýskl dvěma body Samo Kalužný a třetí bod zajistil Luděk Laboutka porážkou Ivana Karabce. O vítězi tak musela rozhodnout finální čtyřhra, kdy za stavu 3:3 na zápasy vyhrála havířovská dvojice Beneš - Čihák nad domácími Kalužným a Laboutkou.
Divácky velmi atraktivní zápas sledovalo 35 diváků
Fotogalerie ZDE. >> Videozáznam z utkání <<
Text a foto: Elizza

Vyšlo další číslo Zpravodaje Elizzák
V navigaci vlevo - červené pole, můžete najít další číslo zpravodaje Elizzák - číslo 19.
Správce webu

CHCETE ZLEPŠIT SVOU TECHNIKU A VYZKOUŠET TRÉNINK S PROFESIONÁLY?
Cílem kurzu je úderová technika a její zdokonalení; správné využití podání a návaznost na něj; možnosti příjmu podání; nácvik topspinu na zásobníku míčků; Trenéři: Bohumil Vožický (hr 1. a 3. německé ligy POST SV Muhlhausen); Richard Výborný (účastník Olympijských her v roce 2004, hráč 2. německé ligy Bad Konigshofen); David Štěpánek (hráč německého SV Velbert); Luděk Laboutka (hráč extraligového družstva TTC Elizza Praha) ;
Spojení a další podrobnosti viz propozice níže.
>> Propozice <<

Naše ženy v 1. lize ve dvou hráčkách na Vlašim nestačily
V sobotu 25. 2. 2017 hostilo naše áčko žen v 1. lize Vlašim. Tým hostí se skládal z talentovaných mladých hráček hrající výhradně ofenzivní hru. Našim chyběla V. Luňová tak Včeláková s Vítkovou nastupovali hned s -3 body ve prospěch hostí. Úvodní čtyřhru naše děvčata sice vyhrála ale při dobrém výkonu vlašimské Kateřiny Staré to bohužel nestačilo na snad plánovanou remízu. Soupeř - SKST Vlašim B zvítězil nakonec 6:4.
Zápis o utkání ZDE. >> Fotogalerie z utkání <<
Text a fotogalerie: Petr Barcal

Výhra nad Libercem 4:2 - Laboutka ve svém elizzáckém debutu pečetil vítězství
V pátek 24.2. naše extraligové áčko hostilo Liberec, které bylo od nás o dvě příčky výše v tabulce, proto by i remíza byla ,nejspíš´uspokojivá. Naši borci se mohli opřít zejména o výkon našeho S. Kalužného (2 body). Zafungovali jsme jako tým a bodoval J. Hrnčiřík (1) i nově příchozí L. Laboutka (1).
Do deníku, pokud si nějaký vede, nejspíš si zapsal černý puntík Radek Košťál, z týmu hostí, který nebodoval. Nejúspěšnější hráč loňské extraligy hrál sice výborně bez vážnějších chyb či krizí, ale naši hráli na něho v obou případech skvěle! Není vyloučeno že k dobrému výkonu našich pomohla i tradičně dobrá divácká kulisa.
Zápis o utkání ZDE. >> Fotogalerie z utkání <<
Text a fotogalerie: Petr Barcal

Naši mladí hráči bojují v 6. třídě aneb: TTC Elizza Praha J - Avia Čakovice I - 10:1 pro domácí!
V pátek 13.1.2017 se naše mládí představilo v 6.třídě mužů B, kde po vyrovnaném začátku a několika pětisetových bitvách udolalo soupeře z Čakovic poměrem 10:1. Mladí byli z vítězství velmi nadšení a i díky jejich výkonu se udělal důležitý krok k záchraně soutěže.
Za domácí se představili Honza Benák, Vítek Benák, Honza Rochowanski a Ondra Průša. Celý zápas sledoval vedoucí 6.třídy, Standa Šedivý. Po zápase se kluci vyfotili a radost z fotky je vidět :-) Tak ať se kluci zlepšují dle odmakaných hodin na trénincích a stoupají v našich třídách a ligách co možná nejvíce!
Zápis o utkání ZDE. >> Fotogalerie z utkání <<
Fotogalerie: Karel Maýr

Divize žen objektivem Karla Maýra
13. ledna 2017 hostilo naše béčko žen v divizi tým Stodůlek. Soupeř byl tentokrát lepší a vyhráů 1:9
Zápis o utkání ZDE. >> Fotogalerie z utkání <<
Fotogalerie: Karel Maýr

Naše extraligové áčko remizovalo s KT Praha
V pátek 6. 1. 2017 jsme hostili KT Praha, kde startuje Milan Orlowski a Jindra Panský. Milan tentokrát nehrál. Za hosty nastoupil Javůrek, Panský a Havlík. 2 body dělal Havlík, který ještě nedávno hrál právě za nás a jeden bod přidal Javůrek. Naši bodovali takto: 1 bod Kalužný, 2 body Hrnčiřík a bez bodu tentokrát Turček.
Zápis o utkání ZDE. >> 1. Fotogalerie z utkání <<   >> 2. Fotogalerie z utkání <<
1. Fotogalerie a webová publikace: PB, 2. fotogalerie Karel Maýr

Naše 1. třída porazila doma Spartu
V pondělí 21. 11. 2016 naše Fko v první pražské třídě hostilo Spartu ,F´. Vyhráli jsme 10:2. Vyšli nám obě čtyřhry a výkony našich byly vyrovnané. Naši nastoupili ve složení: Jakub Růžička, Adam Daníček, Pavel Hampl, Martin Průša. Bezprostředně po utkání se oba týmy seřadili v tabulce na jejím středu.
Zápis o utkání ZDE. >> Fotogalerie z utkání <<
Foto a webová publikace: PB

Extraligový víkend 12. a 13. 11. 2016

Trenér našeho extraligového družstva Bohouš Vožický ml. zorganizoval velkou diváckou účast na našem domácím extraligovém utkání proti Havířovu. A sešlo se nás téměř 100 diváků. Takovou diváckou kulisu nejspíš Elizza zatím nezažila. Naše áčko remizovalo s Havířovem 3:3. Za družstvo Havířova nastoupil bývalý reprezentant a medailista z mistrovství Evropy družstev Marek Čihák. Dalším výborným hráčem Havířova byl paralympijský víťez Ivan Karabec. Doplňoval je slovenský reprezentant se zajímavým stylem univerzála Roman Rezetka.
V sobotu jsme přivítáli extraligovou Ostravu. Nastoupil i medailista z mistrovství Evropy družstev a letos ještě v extralize neporažený Josef Šimončík, kterého porazil právě náš Sam Kalužný. Kalužný dále zajistil naše dva body. Utkání skončilo 2:4 pro soupeře. Od další remízy dva dny po sobě nás dělily dva míčky, které málem vybojoval Honza Holáň v utkání s Klosem. V obou utkáních za nás nastoupili: Kalužný, Turček a Holáň. Fotogalerie z utkání s Havířovem ZDE
Podle textu B. Vožického ml. upravil a nafotil Petr Barcal


Naše béčko ve 2. lize neztrácí kontakt s čelem tabulky (13.11. 2016)

Široký kádr borců na soupisce béčka, jak ti kdo hráli i o dvě soutěže výše a další mladí talentovaní hráči Petr Marat a David Průša generují ve druhé lize dobré výsledky. Nikdo z našich nemá současně pasivní skóre. Za béčko současně nastupuje: Hrnčiřík Jan (11:0), Thang Do Trong (5:3), Hlaváček Tomáš (6:2), Průša David (6:3), Novotný Petr (4:3) Šedivý Zdeněk (2:0), Marat Petr (5:5). Tabulku vedlo ještě před víkendovým zápasem Tatran KRPA Hostinné. Béčko je nyní porazilo doma 10:0. Zůstáváme i po týdnu na druhém místě tabulky.
Text a foto (z utkání s Ml. Boleslaví) P.B.

Zápisy z jednání Výboru TTC Elizza Praha, z.s.
V polovině listopadu 2016 vzniká na našich klubových stránkách tlačítko s navigaci vlevo, kde bude archiv zápisů z jednání Výboru našeho klubu. Nyní první zápis můžete najít zde nebo v dotyčném tlačítku, kde bude kompletní archiv.

Tréninkový kemp mládeže 28.-29.10. pod vedením Petera Turčeka

Prodloužený víkend jsme využili ke kvalitnímu tréninku pod vedením extraligového Petera Turčeka. Zejména v pátek proběhl velmi kvalitní dvoufázový trénink, kde sparingoval i Petr Novotný z B družstva můžů. V sobotu pak proběhl další trénink, byť většina mládeže se již rozutekla k ligovým zápasům jelikož mistrovská utkání pokračovala dalším ligovým kolem.
Pavel Rochowanski a Zdeněk Šedivý

Extraliga mužů – z 3 venkovních zápasů jsme vyšli naprázdno
Extraliga pokračovala 3 venkovními zápasy kde jsme tajně doufali v možnost nějakého překvapení. Ačkoliv proti TTC Ostrava 2016 (Karakaševič, Tregler, Palkovský) jsme byli zcela bez šance, zajímavé zápasy jsme sehráli na stolech DTJ Hradec Králové a SKST Decohappel Liberec. V obou zápasech jsme sehráli důstojnou roli, bohužel oba zápasy shodně prohráli 4:1 po několika prohraných koncovkách 5. setů. V obou zápasech se prokázala kvalita soupeřových hráčů č.1 Martina Olejníka, resp. Radka Košťála. Čestné body tak udělali Honza Holáň, resp. Samo Kalužný. Extraliga pokračuje dalšími domácími zápasy 11.11. v 18.00 hod (SKST Baník Havířov) a 12.11. v 10.00 (TJ KST Ostrava) a pro všechny fanoušky slibujeme na pátek velkou show.
Pavel Rochowanski

Aktualizace soupisek, Los a výsledky našich týmů 2016/17
S menším zpožděním v polovině října byly aktualizovány soupisky našich družstev - nyní v navigaci vlevo 2. položka. Dále tak v navigaci nad kontakty v levém sloupci dole jsou aktualizovány odkazy, kde budou aktuální výsledky pro tuto sezonu týmů Elizzy.
Správce webu

3. a 4. Kolo Extraligy mužů v domácí herně se Sokolem Hradec Králové

V pátek 9.9. od 18.00 jsme sehráli domácí premiéru v letošní extraligové sezoně, a to se silným družstvem Sokol PP Hradec Králové Lunatour.cz, které o den dříve vyhrálo v Liberci. Kdo neviděl, asi neuvěří jak napínavá bitva se v naší herně odehrála, a navíc po bezmála 4 hodinách se šťastným koncem pro nás k čemuž v nemalé míře I přispěla výborná atmosféra v domácím prostředí.
Všichni naši boric zahráli na výbornou, a skutečně nám i trochu tentokrát pomohlo štěstíčko zejména v zápasech s Martinem Hanákem. Z družstva soupeře se pak vemi dobrým výkonem prezentoval Jakub Crha, ale jelikož se k jeho 2 bodů nikdo další nepřidal, vyhráli jsme 4:2.
Naše body: Kalužný 1:1, Holaň 1:1, Turček 2:0
V sobotu dopoledne jsme pak hráli se TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - soupeřovým “Béčkem”, které mělo být podle papírových předpokladů před sezonou naším hlavním soupeřem na konci extraligového pelotonu. Nicméně po takřka 2 hodinách si odvezlo porážku 4:0 což znamená že Elizza je po odehraných 4 kolech na neskutečném 4. místě v tabulce což rozhodně nikdo před sezonou nečekal… 
Naše body: Kalužný 2:0, Holaň 1:0, Turček 1:0

Fotogalerie ZDE (fotil Pavel Barnet)

Extraliga mužů 2016/2017 začala a my jsme u toho

O vikendu 27.-28.8. naše první mužstvo zahájilo nový ročník extraligy. V sobotu jsme se utkali na stolech KT Praha s legendami českého stolního tenisu Jindrou Panským a Milanem Orlowskim a vyválčili jsme po velmi dobrém výkonu remízu 3:3. Soupeři velmi dobře zahrál náš bývalý hráč Tomáš Havlík, který získal 2 body a 1 bod získal Milan Orlowski po vítězství nad Thang Do Trongem. Na Jindrovi pak byla příliš znát herní pauza způsobená pobytem na olympiádě čehož jsme dokonale využili. Naše body: Kalužný 1:1, Holaň 1:1, Turček 1:0, Do Trong 0:1.
V neděli jsme pak cestovali do Františkových Lázních kde na nás čekal velmi těžký soupeř. I přes srdnatý výkon jsme před velmi slušnou diváckou návštěvou prohráli 0:4, nicméně zde se bude proti bývalým našim reprezentantům (Gavlas, Pavelka, Plaček a Ital Manna) hrát všem velmi těžce.

Nabídka sponzorům K1
Níže naleznete informaci o možnosti zorganizovat firemní či jiné soukromé turnaje. Prosím o přeposlání letáku všem vašim známým, o kterých byste mohli vědět, že by je podobný turnaj mohl zajímat. Je to jedna z možností, jak přispět pro klub. Samozřejmě další možnosti jsou sponzoring, pronájem reklamního prostoru v hale a jiné. Ohledně jakékoliv podpory klubu, prosím kontaktujte nás. A pokud ty možnosti nemáte nebo nemůžete doporučit nikoho z Vašeho okolí, i např. případná pomoc se stavěním haly pro turnaje či jiná pomoc, je vítána. Za podporu moc děkujeme!
Leták ZDE
Vedení klubu

Odešel Karel Nový
S lítostí vám oznamujeme, že nás opustil náš kamarád a spoluhráč Karel Nový. Zemřel po krátké těžké nemoci v neděli 24. dubna 2016 ve věku nedožitých 60 let. Rozloučení proběhne v úzkém kruhu rodinném. Kdo jste Karla znali, věnujte mu, prosíme, tichou, a jak by si také určitě on sám přál, radostnou vzpomínku. Byl to nadšený a vášnivý pingpongář a dobrý kamarád, který nešetřil úsměvem. Karle, jestli se v nebi hraje taky ping pong, pilně a s chutí trénuj, jak si to měl ve zvyku! Až tam za Tebou přijdeme, opět změříme své síly!   Tvoji spoluhráči z Elizzy   Smuteční oznámení - zde.

Ligový trénink - zápas 3členných týmů
24.března 2016 od 19:00 se v herně Elizzy konal ligový trénink se zápasy se systémem každý s každým na 3 vítězné sety. Sestavy: Teleplan/Mercuria Team Šedivý, D. Průša, Švec X-Armyshop/CSC Team Komenda, Marat, Juhasz M.
Zápis o utkání ZDE.   >> Fotogalerie z utkání <<
Foto a webová publikace: PB

Béčko ve 2. lize hrálo doma o postup
V neděli 13.3. 2016 naše Béčko ve 2. lize mužů hostilo TTC Litoměřice. Ve hře nebylo nic menšího než právě postup do 1. ligy. Utkání skončilo 5:10 pro soupeře. Hosti se mohli opřít v tomto utkání o neporazitelnost Tschakerta a Pinky, který nedovolil našim jediný set. Naši bojovali a byly vidět místy i líté boje.
Zápis o utkání ZDE. >> Fotogalerie z utkání <<
Foto a webová publikace: PB

Áčko žen v 1. lize se utkalo s Líšní
V neděli 13.3. 2016 naše Áčko žen v 1. lize hostilo Líšeň, která byla na středu tabulky. Náš tým zvítězil 7:3 a byl to poslední zápas soutěže. Soutěž naše děvčata končí na 10. místě v tabulce.
Zápis o utkání ZDE. >> Fotogalerie z utkání <<
Foto a webová publikace: PB

Rozšířené hrací hodiny pro veřejnost
Rádi bychom dali na vědomí širší pingpongové veřejnosti, že rozšiřujeme hrací hodiny pro veřejnost takto: všední dny 9 - 14 hodin za sníženou cenu tj. 60 Kč/hod. Dále středa 15 - 18 hodin za plnou cenu 100 Kč/hod. Neděle rovněž zůstávají 17 - 21 hodin za cenu 100 Kč/hod. Kontakty pro rezervaci pro veřejnost: 732 599 993 nebo 734 376 413.

Nové vydání zpravodaje Elizzák
Už jste četli nové číslo klubového zpravodaje Elizzák? Mimo jiné se v něm najdete zajímavý rozhovor s nadějným juniorem Davidem Průšou - vydání č. 8 ZDE.

Áčko hostilo v 1. lize Choceň
V sobotu 9. 1. 2016 naše Áčko v 1. lize hotislo SK US Steinerová Choceň. Utkání skončilo 10:3 pro soupeře.
Fotogalerie z utkání
Foto a webová publikace: PB

Naše Céčko se utkalo v divizi s TTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A
V pondělí 9. 11. 2015 naše Céčko v divizi hostilo tým ze Stodůlek. Utkání skončilo 10:7 pro nás. Zápis o utkání ZDE.
Fotogalerie z utkání
Foto a webová publikace: PB

Naše Déčko se utkalo v divizi s TJ Sokol Michle Praha B
V pondělí 2. 11. 2015 naše Déčko v divizi hostilo tým z Michle. Domácí startovali s dostatečně širokou soupiskou a vedoucí týmu Martin Průša měl z čeho vybírat. Zpočátku nám nevyšly čtyřhry. Sehráli jsme ale vyrovnané utkání, které skončilo 9:9. Mohli jsme se opřít zejména o dobré výkony našich: Honzy Duška a Adama Slobodziana. Divácky atraktivní byla i hra soupeře a to především razantní hra Tomáše Martince a hra Radka Švece - u něj zejména z větší vzdálenosti za stolem. Na níže uvedeném linku lze spustit Fotogalerii i v módu automatické prezentace. Zápis o utkání ZDE:
Fotogalerie z utkání
Text a foto: Petr Barcal

1. liga v Chocni a hostování našich hráčů ve 3.lize
V níže uvedené fotogalerii je pár snímku z utkání našeho áčka - 1. ligy v Chocni. Současně je zde připojeno pár snímků z utkání ve 3. lize v Jaroměři, kde hostují někteří dorostenci z TTC Elizza...
Fotogalerie ZDE
Foto: Martin Průša