Hlavní stránka

Jsme stavební společnost, působící již 26 let na českém stavebním trhu. Firma ELIZZA s.r.o. je ryze českou soukromou stavební společností.

Zabýváme se především výstavbou a rekonstrukcemi

  • administrativních budov
  • občanských a bytových budov
  • průmyslových budov

s kompletním zajištěním projektových a inženýrských služeb.

V průběhu existence firmy se nám podařilo sestavit zkušený odborný tým technických pracovníků, který Vám garantuje vysokou úroveň kvality dodávaného díla, což lze dokumentovat jak na příkladu technologických staveb v oborech elektro, sanita, vytápění atd., tak na příkladu zakázek čistě stavebních s dodávkami interiérů, kde prezentujeme nejen úroveň našich stavebních řemesel, ale především schopnost našeho technického managementu zajistit široké spektrum dodávek v rozličných oborech v krátkém časovém intervalu.
Ve výše zmiňovaných oborech jsme navázali velmi úzkou spolupráci s mnoha specializovanými firmami, které jsou v těchto oblastech na špičce.
Firma dodává veškeré stavby na klíč s možností zajistit projekci a projednání stavby. Profese, které nezajišťujeme vlastními odborníky objednáváme u stálých, prověřených subdodavatelů. Při výběru nového dodavatele volíme vždy jen ty, kteří se prokáží kvalitním již zhotoveným dílem.
 Jak je ze shora uvedeného zřejmé majitelé firmy ELIZZA  s. r.o., jako i celý management firmy, má velký zájem o spolupráci a další navazování kontaktů tak, abychom i nadále stavěli díla na evropské úrovni s využitím moderních, dnes i u nás se široce uplatňujících technologií.
Srdečně Vás zveme k prohlídkám našich staveb, které Vám rádi zajistíme. Zhlédnete tak díla na nejvyšší technické úrovni provedené ve vzorné kvalitě a k plné spokojenosti našich zákazníků.