webmaster: Petr Barcal
petr@barcal.name
www.barcal.name

Retrospektivní ohlédnutí za soustředěními Elizzy
Elizza pořádá soustředění svých členů od začátku 90. let, když ještě sídlila v Donovalské. Pokud to bylo ještě dříve, nechť mě pamětníci opraví. Při probírání archivu jsem nalezl výše uvedené fotogarie. Jsou z dvou různých soustředění Elizzy: ta vlevo z Voděrad a ta vpravo ze Soběslavi. Jde o roky cca 1996 a 1998. Poznáte některé ze současně hrajících členů? Omluvte sníženou kvalitu fotografií - jde o skeny již ne úplně kvalitních fotek. Foto z Voděrad zvětšit ZDE. Foto ze Soběslavi zvětšit ZDE.
Správce webu

Soustředění Jaroměř Josefov 2019
Od neděle 11. do pátku 16. srpna se uskutečnilo tradiční společné soustředění členů oddílů TTC Elizza Praha, z.s. a TJ Sokol Jaroměř - Josefov 2 v areálu Základní školy Jaroměř Josefov.
Soustředění se zúčastnilo téměř 50 dětí a postupně 20 dospělých. Hrálo se na 15 až 18 stolech, kdy kapacity obou tělocvičen byly plně využity.
Letos nebylo úmorné tropické počasí, ovšem déšť na začátku nám trochu zkomplikoval venkovní aktivity. Od úterý už bylo pěkně, a tak se venku hrály i míčové hry. Do té doby to bylo o procházkách a posilování.
Velké díky patří všem trenérům, organizátorům, sparingům, zdravotníkům - sešla se super parta a tak to má být.
Fotogalerie ze soustředění zde . Děkujeme a těšíme se na další ročník!
Zdeněk Šedivý

Letní prázdninové soustředění v Jaroměři 2018
V Josefově se uskutečnilo od neděle 19.8 do pátku 24.8. 2018 letos netradičně v tropických teplotách. Program jsme museli přizpůsobit počasí. Každý den byly děti rozděleny do 2. skupin, kdy se střídaly v herně a na venkovních aktivitách. Dopoledne jsme většinou volili procházku po nedaleké josefovské promenádě, lesem kolem potoka či výlet do nedaleké vesnice, odpoledne pak probíhalo strečinkové či posilovací cvičení ve stínu s následným koupáním ve školním bazéně.
Do úterý jsme v herně trénovali hlavně kombinace a u slabších hráčů techniku úderů, ve středu proběhl turnaj všech dětí, ve čtvrtek tréninkové Davis cupy a v pátek dopoledne turnaj čtyřher.
Některé děti jely ve čtvrtek do Olomouce a mohly tak vidět hvězdy mezinárodní úrovně. Soustředění se zúčastnilo téměř 30 dětí z našeho oddílu a 15 dětí ze spřátelených oddílů či z místního oddílu Jaroměř Josefov.
Fotogalerie ZDE 
TTC Elizza Praha, z.s.

Tréninkový kemp mládeže 28.-29.10. 2016 pod vedením Petera Turčeka

Prodloužený víkend jsme využili ke kvalitnímu tréninku pod vedením extraligového Petera Turčeka. Zejména v pátek proběhl velmi kvalitní dvoufázový trénink, kde sparingoval i Petr Novotný z B družstva můžů. V sobotu pak proběhl další trénink, byť většina mládeže se již rozutekla k ligovým zápasům jelikož mistrovská utkání pokračovala dalším ligovým kolem.
Pavel Rochowanski a Zdeněk Šedivý

Letní soustředění – Jaroměř Josefov 2016
Jako vždy je možnost se zúčastnit soustředění buď jako sparing, nebo i jako "starší" hráč :-)
14. – 19.8. 2016 Jako vždy v pátek 12.8. bude turnájek s nějakým občerstvením, sobota drobná brigáda - příprava areálu apod., neděle příjezd dětí. Kdo nemůže se zúčastnit celého týdne, zúčastní se na dobu, co může a pracovní možnosti mu dovolí.
děkujeme předem za info, jak se případně zúčastníš, ať vše zorganizujeme "na pohodu" jako každý rok :-)
PS a rodiče dětí samo si děti mohou vzít už od pátku...
Kompletní propozice ZDE


Letní soustředění – Jaroměř Josefov 2012
Datum: 19. – 25.8.2012
Odjezd neděle 19.8. v 9:30 hodin od herny stolního tenisu, Mikulova 1583
Příjezd: sobota 25.8. v 16 hodin k herně stolního tenisu, Mikulova 1583
Herna: ZŠ Jaroměř Josefov
Ubytování: ZŠ Jaroměř Josefov, spaní v učebnách na žíněnkách, karimatkách (vlastní spacák nutný!)
Stravování: ZŠ Jaroměř Josefov – snídaně, oběd, večeře, svačiny a pitný režim po celou dobu soustředění
Program: 2 fázový trénink, fyzická příprava, doplňkové sporty, bazén
Trenéři: Bohumil Vožický ml., Hanka Vítková, Karel Brožík, Zdeněk Šedivý, Pavel Rochowanski, Jakub Švec a tým sparingů.
S sebou: Spacák, karimatka a oblíbený polštář.Věci na sport do haly i na ven. Švihadlo (pokud vlastníte) Sportovní obuv venkovní i halovou, domácí obuv (pantofle), plavky, hygienické potřeby, pláštěnku, kartičku zdravotní pojišťovny či její kopii hrnek na pití, společenské hry a knížky, florbalku (pokud vlastníte), Dobrou náladu! :-) Upozornění: Veškeré zdravotní problémy prosím sdělte co nejdříve! Cena: 2.500,- Kč splatná při odjezdu v neděli 20.8. (v případě zájmu možno uhradit na účet SJM). Účet SJM: 30015-109695379/0800 vedený u České spořitelny (do textu pro příjemce uveďte jméno dítěte). Přihlášky: info@sjm-pinec.cz popř. telefonicky na níže uvedená čísla.
V případě doplňujících dotazů:
Zdeněk Šedivý (mob.: 605 286 034, e-mail: sedivy@sjm-pinec.cz).
Jiří Fausek (mob.: 602 513 057, e-mail: fausek@sjm-pinec.cz).