732 599 993

webmaster: Petr Barcal
petr@barcal.name

6. Memoriál Jiřího Zemánka objektivem Ivana Růžičky a Karla Peky

V sobotu 14. 2. 2015 se sešlo 25 hráčů na memoriálu Jiřího Zemánka a atmosféra haly oplývala přátelstvím a fair play hrou. Dohrávalo se do umístění, všichni si výborně zahráli. Turnaj skončil kolem 16. hodiny a vyvrcholením byl finálový zápas hraný na "centrkurtu" s hracím prostorem na ,stůl´ přes půl herny. Turnaj vyhrál podle očekávání první nasazený Bohouš Vožický mladší, který si ve finále poradil s Alešem Hanlem. V semifinále a na konečném 3. a 4. místě se umístil Zdeněk Šedivý a Petr Marat. Hrálo se v pětičlených skupinách, kdy postupovalo 10 hráčů do závěrečných bojů a do útěchy 15 hráčů. Vítězem útěchy se stal domácí Petr Janíček, ve finále porazil Jiřího Štěpánka z Teplic. Tímto velice děkujeme generálnímu sponzoru firmě Elizza zastoupené Milanem Stupavským a zároveň se těšíme na další ročníky.
Výbor TTC Elizzy Praha
1. Fotogalerie ZDE. 2. Fotogalerie ZDE  ...vyžaduje Flash doplněk instalovaný v prohlížeči.

5. ročník Memoriál Jiřího Zemánka ve fotografii
1. fotogalerie ZDE.         2. fotogalerie ZDE.         3. fotogalerie ZDE.

Ohlédnutí za 4. ročníkem Memoriálu Jiřího Zemánka
V sobotu 19. 1. 2013 se konal Memoriál Jiřího Zemánka již počtvrté. Jirka byl spoluzakladatelem TTC Elizza a hlavním stavitelem naší herny. Sešlo se nás něco kolem 35. hráčů. Zastoupení žen bylo jediné - Petra Zýková hrající ve Švýcarsku (TTC Zürich - Affoltern). Útěchu vyhrál host Dalibor Jiříček z TJ Rožnov pod Radhoštěm, který hraje aktiuálně KP1. Poradil si ve finále útěchy s Dvořákem (Česká Televize). Na všech stolech byli delegováni rozhodčí a průběh turnaje byl hladký. První semifinalovou dvojicí byl Bohouš Vožický ml.(hrající nyní 2. ligu v Německu) a místní Tomáš Hlaváček (1. liga). Druhou semifinalovou dvojicí byl Aleš Hanl a Roman Zavoral (oba účastníci místního prestižního e-Masters a oba hrající v Německu). Z obou zmíněných dvojic se radovali z postupu Aleš Hanl a Bohouš Vožický. Jejich finále mělo extraligové parametry a naše herna nezažila pár měsíců tak dobrý duel. Nakonec si pohlídal celkové vítězství B. Vožický, který měl oproti Alešovi trochu té jistoty navíc. Dobrou zkušeností byl turnaj i pro hráče hrající nižší soutěže, protože se mohli ve svých skupinách potkat s hráči z vyšších soutěží. Škoda, že našim talentovaným starším žákům termín ,nesedl´, protože tou dobou byli na bodovacích turnajích na Moravě. Elizzácké mládí zastupoval pouze neustále se zlepšující Adam Slobodzian. Níže můžete navštívit dvě fotogalerie:
1. fotogalerie ZDE.
    2. fotogalerie ZDE.
Text a foto: Petr Barcal

3. Memoriál Jiřího Zemánka
Memoriál Jiřího Zemánka proběhl už potřetí - 4. února 2012. Zúčastnilo se ho asi na čtyři desítky hráčů a hráček. Ze skupiny postupovali dva a zbytek hrál dolního pavouka a útěchu. Vítězství v ,útěše´ obhájil z roku 2011 Luboš Veselý před Jiřím Hulešem (oba Sentia-Huleš). O celkové turnajové čtvrté a třetí místo se dělil domácí Zdeněk Šedivý s Drozdou. Ve finále vyhrál domácí Tomáš Hlaváček, který porazil Palkovského. Memoriál připravil Ing. Milan Stupavský, Dr. ve spolupráci s Bohoušem Vožickým. Na každém stole byli delegováni stálí rozhodčí a vše proběhlo hladce. Nejúspěšnější hráči se mohli radovat z dobrých ,prize money´, byly oceněny i nejlepší ženy a nejlepší hráči v ,útěše´. Zvláštní prémii obdržel i nejstarší účastník turnaje Jiří Šiler (Sokol Popovice). Na 170 snímků ve třech fotogaleriích (vyžaduje Flashplayer) najdete pod tlačítky uvnitř grafické montáže.   Text a snímky P. Barcal

2. Memoriál Jiřího Zemánka
V sobotu 22. 1. 2011 se konal v naší herně memoriál Jiřího Zemánka. Jirka Zemánek byl spoluzakládající člen TTC Elizza a působil i ve stejnojmenné stavební firmě jako stavbyvedoucí. Jeho památku jsme uctili již druhým turnajem v pořadí, který se konal stejně jako před rokem v tutéž dobu. Sešlo se nás asi 4 desítky hráčů napříč výkonostními třídami a ligami. V poslední osmičce skončili hráči Elizzy - Hlaváček, Rochowanski P., Šedivý Z., dále: Alka, Zatřepálek. Třetí místo obsadil D. Prokopcov, který nestačil v semifinále na Richarda Výborného 1:3. Vítězem se stal Richardem Výborný (hrající nyní v Itálii), když porazil minulého vítěze Tomáše Konečného z El Niňa 3:0. Organizace proběhla na jedničku díky Ing. Stupavskému, Dr., Bohouši Vožickému a Milanu Rochowanskému. Z bezmála 400 fotografií jsem vyčlenil něco přes 100 fotografií, které jsou řazeny ve 3. samostatných galeriích.
FOTOGALERIE č.1 hrací zde.   FOTOGALERIE č.2 hrací zde.
FOTOGALERIE ,vyhlašovací´ zde.
Fotogalerie vyžaduje nastavený v prohlížeči Flash player

Text a foto Petr B.

1. Memoriál Jiřího Zemánka
V neděli 24. 1. 2010 se v naší herně sehrál první Memoriál Jiřího Zemánka, spoluzakladatele Elizza TTC. Jirka se významně podílel i na stavbě naší herny, byl také stolním tenistou a mnohým z nás kamarádem. Turnaje se účastnilo asi na tři desítky hráčů. Hrálo se i o nezandbatelné finanční prémie. Turnaj vyhrál Tomáš Konečný, který ve finále přehrál Dmitrije Prokopcova. Poraženými semifinalisty byl Zdeněk Šedivý a Michal Zatřepálek. Na organizaci celého turnaje se podílel především Ing. Milan Stupavský Dr. a Milan Rochowanski s podporou Bouhouše Vožického jako technický suport.